Mario Mandžukić
10.03.2014.
u 11:31

Mario Mandžukić nije slavio golove protiv Wolfsburga pa neki strani mediji i hvale tu njegovu gestu.

Mario Mandžukić u subotnjoj je utakmici na gostovanju kod Wolfsburga na klupi bio do 57. minute. "Vukovi" su u tom trenutku imali 1:1 protiv aktualnog prvaka, a onda je Guardiolin stroj proradio. Do kraja utakmice Bavarci su utrpali još pet komada i upisali uvjerljivu 6:1 pobjedu.

Hrvatski napadač zabio je dva gola, a to mu je donijelo gotovo savršenu ocjenu, 1.5. S nova dva gola Mandžo je došao do brojke od 16 golova u prvenstvu te je trenutačno vodeći strijelac Bundeslige. Inače, naš napadač nije slavio golove protiv svoje bivše momčadi pa neki strani mediji i hvale tu njegovu gestu.

Ipak, Mandžukić nije bio najbolji igrač Bayerna, bolju ocjenu od njega dobio je Thomas Müller, savršenu jedinicu.

Za Wolfsburg je 90 minuta odradio Ivan Perišić, a on je za nastup dobio četvorku. Olić nije dobio priliku za igru.

Milan Badelj i Ivo Iličević odigrali su 90 minuta u domaćem remiju HSV-a protiv Eintrachta 1:1, a ocijenjeni su trojkama.