Mandžukić opet briljirao: Zabio, asistirao i sudjelovao kod gola

Rafael Nadal
1/2
31.03.2012.
u 20:31

Hrvatski reprezentativac protiv Herthe je postigao 11. pogodak ove sezone u 26 nastupa u Bundesligi.

Nova briljantna utakmica Marija Mandžukića. U pobjedi Wolfsburga nad očajnom Herthom (4:1) u Berlinu, hrvatski je reprezentativni napadač imao prste u tri pogotka. Prvo je sudjelovao u akciji koja je naposljetku dovela do autogola Herthina Jankera u 29. minuti. Bio je to gol za izjednačenje, nakon što je domaći sastav poveo u 13. minuti preko Kobiašvilija.

Onda se Mandžukić i sam upisao u strijelce (prije toga je Helmes u 34. zabio za 2:1). Naš je napadač pogodio u 77. minuti za 3:1, da bi potom asistirao Helmesu u 81. minuti za konačnih 4:1. U igri je Mandžukić proveo svih 90 minuta.