0-2
Juventus
Liga prvaka, 20:45, Monako
90'

Kraj utakmice! Juventus je stigao do velike pobjede nad Monacom (2:0) uz dva pogotka Higuaina! Talijani su bili bolja momčad i ponovno su sjajnom taktikom uspjeli sačuvati mrežu netaknutom. Mandžukić je odigrao cijeli susret za Juventus, a Danijel Subašić za Monaco. Uzvrat je već sljedeći utorak.

90'

Velika obrana Buffona! Germain je pucao glavom nakon ubacivanja iz slobodnog udarca, ali Gigi je nesavladiv!

88'

Opasno je bilo pred gostujućem golu. Nakon ubacivanja iz slobodnog udarca niti jedan igrač Monaca nije uspio natrčati na loptu i pospremiti je u mrežu. Falcao je bio najbliži, no završio je na tlu

82'

Evo izmjene igrača u obje momčadi. Bernardo Silva će se odmoriti, a zamijenit će ga Almamy Toure. Kod Juvea je izašao Marchisio, a ušao je Rincon

81'

Dirar je ubacio s desne strane, ali domaći ne koriste pogrešku Chiellinija, kojem je lopta prošla ispod kopačke

76'

Zamjena u Juventusu. Izašao je Higuain, a ušao Cuadrado

75'

Chiellini je blokirao opasan pokušaj Bernarda, bit će korner za domaće

70'

Evo pogotka Higuaina

69'

Chiellini je zbog udaranja laktom Falcaa dobio žuti karton

66'

Zamjena u Monacu. Izašao je Bakayoko, ušao Moutinho. A umjesto Lemara ušao je Germain

63'

Bortam:

Juventus ziher prolazi! Iako me iznenadio Monaco na početku tekme....

59'

GOOOL Juventus je povećao prednost - 2:0! Ponovno sjajna akcija talijanske momčadi. Dybala je oduzeo loptu i predao je Alvesu koji super preciznim nabacivanjem pronalazi Higuaina, a Subašić je nemoćan.

58'

Marchisio je dobio žuti karton

54'

Odlični Subašić! Marchisio je u punom naletu ušao u kazneni prostor iskosa sa desne strane i snažno opalio, a hrvatski vratar nije dopustio novi pogodak

47'

Furiozno kreće Monaco! Bernardo je proigrao Falcaa koji puca prizemno sa 14 metara, ali Buffon je raspoložen večeras

46'

Počelo je drugo poluvrijeme!

45'

Završilo je prvo poluvrijeme! Juventus vodi protiv Monaca 1:0

43'

38'

Subašić brani Dybalin pokušaj iz slobodnog udarca sa 28 metara

37'

Fabinho je dobio žuti karton zbog prekršaja na Pjaniću

29'

GOOOL! Juventus vodi! Bila je to odlična akcija gostiju. Alves je ušao s desne strane u kazneni prostor i petom vratio za natrčalog Higuaina koji posprema loptu u mrežu

27'

Mandžukić je pokušao sa dvadesetak metara, ali Glik je blokirao njegov udarac

25'

Higuain je još bez pogotka u doigravanju Lige prvaka. Pokušao je i sada iz voleja, ali nije to najbolje izveo

21'

Bonucci je prekršajem zaustavio Falcaa i dobio žuti karton

19'

Ponovno Buffon! Falcao je nakon ubacivanja nadvisio čuvara i pucao glavom, a vratar Juvea dobro se istegnuo kako bi izbio loptu u korner

16'

Velika prilika za Monaco! Dirar je ubacio s desne strane, Mbappe je pucao iz prve, a iskusni Buffon sjajno brani

13'

Uzvraćaju domaći! Mbappe je bio sam na osam metara od gola, pucao je glavom, ali ravno u Buffona

10'

Prva prilika na utakmici. Kombinirali su Alves i Dybala na desnoj strani kaznenog prostora. Brazilac je pucao prizemno, a Subašić je na mjestu

5'

Večeras sudi Španjolac Antonio Miguel Mateu Lahoz

1'
Počela je utakmica!
0'

Juventus ima najbolju obranu od svih polufinalista, već 531 minutu nije primio pogodak, a vratar Gianluigi Buffon večeras će igrati 100. utakmicu u Ligi prvaka

0'

Nekadašnji napadač Monaca, Robert Špehar, vjeruje kako njegov bivši klub može iznenaditi Juve. Opširnije ovdje.

0'

Monaco želi osvetu za poraz u polufinalu ovog natjecanja u sezoni 1997./98. kad je Juventus s ukupnih 6:4 prošao dalje i izborio finale s Realom.

0'

Sastav Juventusa: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Pjanić, Marchisio; Dani Alves, Dybala, Mandžukić; Higuain.

0'

Sastav Monaca: Subašić; Jemerson, Glik, Sidibe, Dirar; Fabinho, Bakayoko, B. Silva, Lemar; Mbappe, Falcao.

0'

Dobra večer! Nakon što je Real u utorak uvjerljivo slavio protiv Atletica u prvom polufinalnom susretu Lige prvaka, večeras nas očekuje okršaj Monaca i Juventusa