Mandžo ovog puta nije bio pravi: Max, mogao bi ga ponekad odmoriti

17. rujna 2018. u 17:33 1 komentara 1326 prikaza
Mario Mandžukić
Pogledajte galeriju 1/4

Juventus je ovog vikenda nastavio pobjednički niz u talijanskoj ligi. U 4. kolu momčad Massimiliana Allegrija kod kuće je nadjačala Sassuolo s 2:1, a oba pogotka za Staru damu zabio je Cristiano Ronaldo.

Douglas Costa Čeka ga kazna Zvijezda Juventusa morala se ispričati zbog sramotnog poteza!

Talijanski mediji nisu imali problema izabrati igrača utakmice. Portugalac je nakon slabog ulaska u sezonu napokon namjestio nišanske sprave i odveo svoju momčad do novog trijumfa. No Gazzetta dello Sport za najslabijeg igrača u Juventusovom sastavu izabrala je Marija Mandžukića.

"Tijekom utakmice djelovao je izgubljeno, lutao je. Mario nije bio sto posto u dvoboju", piše Gazzetta dello Sport te napominje kako bi trener Max Allegri ponekad mogao odmoriti Mandžukića i Khediru.

Među najslabije ocijenjenim igračima bio je i Douglas Costa koji je u 61. minuti zamijenio hrvatskog napadača. I to s razlogom!

U nešto više od pola sata igre Brazilac nije pokazao ništa, a u sudačkoj nadoknadi je nakon rasprave s Federicom Di Francescom pljunuo Sassuolova igrača te je dobio crveni karton.