'Manchester United\'s English forward Wayne Rooney (2-L) celebrates after scoring the third goal with Manchester United\'s Dutch forward Robin van Persie (R) during the English Premier League football
'ANDREW YATES'
23.12.2012.
u 16:24

Manchester United nije uspio pobijediti kod Swansea, na njihovom Libertyju odigrali su 1:1.

Nogometaši Mancehster Uniteda nisu uspjeli doći do pobjede na gostovanju kod Swansea. Iako su poveli u u 16. minuti pogotkom Evre, u 29. minuti izjednačili su domaćini preko Michua.

Imali su vragovi prilika za vodstvo, Van Persie je pogodio vrratnicu u 68., a a zatim i Michael Carrick u 78. minuti.

Vragovi ostaju vodeći, imaju četiri boda više od Manchester Cityja (43-39).

Zanimljivo to je bila najgledanija utakmica na stadionu Swansea, rekord stadiona od nedjelje iznosi 20.650 gledatelja.

Chelsea osramotila Aston Villu sa 8:0!

Nogometaši Chelseaja pobijedili su Aston Villu s impresivnih 8:0, golove su postigli Torres, Luiz, Ivanović, Lampard, Ramires (2) Oscar i Hazard.

Time su izjednačili najveću pobjedu ikad, imali su protiv Wigana 2010, 8:0, a Rafi Benitezu to je najveća pobjeda u karijeri.

Nevjerojatno je da je čak sedam igrača zabilo golove! To je rekord Premiershipa.

Tablica: Man Utd 43, Man City 39, Chelsea 32 (-1), Arsenal 30...