Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 182
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
10.000 NAVIJAČA
Povratak na članak

Manchester City oduševljen Poljudom: Veličanstven stadion i sjajna atmosfera

"Željno iščekivani ogled osmine finala između aktualnog hrvatskog i engleskog prvaka bio je uprizoren na Hajdukovom veličanstvenom i atmosferičnom stadionu Poljud, smještenom u srcu Splita, pored Jadranskog mora”, napisali su ljudi iz Cityja

Komentari 6

MK
MKinkognito60
20:47 28.02.2023.

I kad dođu do prvog tima juniori će zaboravit Hajduk i tako ih je većina iz drugih sredina.

VL
BA
bacenheider
06:46 01.03.2023.

Ko Dinamovac gledal sam utakmicu i bio odusevljen malcima i to bi trebala biti vodilja prvoj momcadi koja igra sramotno u odnosu na njih.Ako si tu momcad ne sacuvaju onda su stvarno nesposobnjakovici i otjerati ih kompletnu upravu i udrugu kvragu!

VL
AN
Angelaaa
23:13 28.02.2023.

Bravo Splićani! Tako se bodri svoje! Bravo Hrvatska, opet pali Englezi

VL
ZI
zinegoid
22:06 28.02.2023.

sramota od vodstva kluba što su mladoj momčadi uzeli ključne igrače da bi ih priključili onoj sramoti od prvotimaca. odakle im obraz da osakate ono najbolje u klubu radi trule ekipe

VL
NA
Nardev
20:44 28.02.2023.

A sad, u skladu s tradicijom i dobrim starim navikama, našu srčanu dicu rastrat a kupit polovnjake ...jer tako kaže "STRUKA".

VL
Avatar bijeloanijebrašno
bijeloanijebrašno
20:14 28.02.2023.

Da se igralo u 16h bilo bi 20000 navijača

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.