Modrić se ozlijedio, neće igrati protiv Španjolske!
– Mišić je otečen i bolan. Trebat će nekoliko dana da se to sve smiri – rekao je Nemec
Komentari 20
A što radi Kovačić? Što se dogadja s njim i njegovim talentom koji je neupitan? Zuji po terenu poput muhe, ne preuzima odgovornost, često donosi pogrešnu odluku na terenu, a govorom tijela pokazuje kako bi se najradije sakrio u mišju rupu.
Želimo javnu objavu imena sudionika bakljade i njihovih roditelja, kad ste objavili registar branitelja može se objavit i registar huligana
Mozda izbacivanje repke nebi bilo ni lose u ovom trenutku jer bi moglo biti drugo sramocenje ali ono igracko protiv Spanije ,indisponirani igraci i bez Luke su odvise prelak plijen za raspolozene Spanjolce koji igraju najjaci nogomet i iza kojih stoji cijela nacija i oni su po meni uz francuze i Nijemce glavni favoriti
Želimo javnu objavu imena sudionika bakljade i njihovih roditelja, kad ste objavili registar branitelja može se objavit i registar huligana
Koga vi farbate? Nije ozljedjen. Zamjena je dogovorena a ozljeda lose odglumljena. Cak se i Luka morao smijati. Zamjena je bila gl.upa i nepotrebna. Izgubili su nepotrbno nadmoc u sredini a ostalima se stime sugeriralo da je utakmica odlucena.
Čim nema Modrića odmah se ima alibi za lošu igru.
Čini se da je Čačič loše vodio i mijenjao a živo me zanima što će reći pravi treneri s međunarodnim iskustvom...........
Osminu finala? Jel ste vi normalni? Mi mozemo biti i cetvrti u skupini. Koje osminu finala????
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Oni isti koji su nacrtali svastiku na Poljudu!!!!