Luka Modrić opet mora na sud zbog optužbe za poreznu prijevaru
Modrić, 33-godišnji igrač Real Madrida, prihvatio je optužbu za prijevaru porezne uprave u iznosu od 870.728 eura, te pristao platiti 1,4 milijuna eura u što su uračunate kazna i kamate.
Komentari 17
"otvaranjem tvrtki u inozemnim poreznim oazama." .... To nije illigalno. I nije Modric valjda sam obracunavo svoj porez. Nego mene zanima iz kojeg je to razloga nestalo sa radara skrivanje $ 23 trilijuna internaconalnih biznismena po raznim off-shore racunima. ZNANA SE TKO SU. ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
hina
Zivio Luka! Kada ce Pupavac pred lice pravde zbog tesla banke i ostalih lopovluka?
Gospođa Vanja biznismenka i strućnjak za otvaranje fiktivnih firmi. Kao Z. Mamić.
Mamic ga je i ozenio, mozda i djecu napravio. Zena ce ga i u zatvor uvaliti.
Poput 99,9% svjetskih nogometaša, ni Modrić nije iznimka, nit ima vremena, nit je financijski stručnjak i zasigurno se ne bavi smišljanjem poreznih prijevara. To za njega i takve poput njega obavljaju financijske hijene, odvjetničko-bankarsko-menadžerski mafijaši koji uz njih i od njihovih transfera lagodno žive. Ne mislite valjda da nekakvi gurači napuhanog mjehura mogu samo tako zarađivati silne milijune a da krimosi nisu upleteni i da ne uzimaju svoj dio kolača. To, naravno, Luku ne amnestira od odgovornosti, al koga briga, platiš kaznu a lova se vrti i dalje
Idol Hrvata..gen kameni
koliko covijek mora biti proklet kada uz toliko bogatstva razmislja o prijevarama..
Modrić, najveći Hrvat nakon Zrinskog da je prevario državu za porez? Ma ne dolazi u obzir to je podvala Šoroševaca, orjunaša, masona, Udbe, KOS- i OZNE te onih koji nikada nisu željeli Hrvatsku. Luka je svet.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Evo Ostojinih proletera ..tipkaj za Crvenu Zvezdu!