NOVINAR TELEMADRIDA

'Luka Modrić dobio je nove višemilijunske ponude. Ove sezone ne nosi se dobro s ulogom u Realu'

Champions League - Brest v Real Madrid
GONZALO FUENTES/REUTERS
19.02.2025.
u 16:10

Kapetan kraljeva i vatrenih je više od deset godina bio ključni igrač u veznom redu Reala, ali još uvijek nije poznato hoće li ostati na Santiago Bernabeu, njegova budućnost je vrlo neizvjesna i moguće da je ode iz Madrida.

Novinar španjolskog medija Telemadrid Nacho Pena tvrdi da se u madridskom Realu pripremaju velike promjene, a jedno od najvećih pitanja je ostanak ili odlazak hrvatskog veznjaka Luke Modrića. Kapetan kraljeva i vatrenih je više od deset godina bio ključni igrač u veznom redu Reala, ali još uvijek nije poznato hoće li ostati na Santiago Bernabeu, njegova budućnost je vrlo neizvjesna i moguće da je ode iz Madrida. 

- I kod Modrića je sve jako komplicirano. Znamo da Real ugovore tridesetogodišnjacima produljuje samo na godinu dana, a Modrić još uvije ima tu opciju. On je legenda, ali problem je što se ove sezone ne nosi dobro sa svojom novom ulogom - rekao je Pena, a Španjolci navode da bi otići mogli i Vazquez, odnosno Carvajal, dok bi trebao doći Trent-Arnold iz Liverpoola. 

Uprava Reala na čelu s predsjednikom Florentinom Perezom razmišljaju o budućnosti Reala, kojeg žele dodatno ojačati i pomladiti. Španjolski mediji otkrivaju da Luka Modrić ima zanimljive ponude iz Saudijske Arabije odnosno Sjedinjenih Američkih Država, koji su ga već ranije zvali da dođe.  Za razliku od prethodnih sezona, kada je odlučio ostati u Madridu odbijajući milijunske ponude, ovaj put bi to mogao prihvatiti, barem prema tvrdnjama španjolskog novinara. 

Komentara 1

PN
pošteni_načelnik
17:02 19.02.2025.

Luka - ako čitaš ovo - vrijeme je - treba otići dok si na vrhu.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije