Naslovnica Sport Strani nogomet

Luka Jović vratio se u Eintracht i odmah zabio dva gola

Eintracht je na svom stadionu u Frankfurtu s 3-1 (1-1) nadigrao Schalke u posljednjoj utakmici 16. kola njemačke Bundeslige.
17. siječnja 2021. u 21:55 1 komentara 560 prikaza
Luka Jović

Srbijanski napadač Luka Jović postigao je dva pogotka u povratničkom nastupu za Eintracht koji je na svom stadionu u Frankfurtu s 3-1 (1-1) nadigrao Schalke u posljednjoj utakmici 16. kola njemačke Bundeslige.

Drogba RAZVODI SE Procurio video: Slavni nogometaš u krevetu s drugom, supruga ga ostavila nakon 20 godina

Eintracht je poveo golom Silve u 28. minuti, ali je već minuti poslije izjednačio Hoppe. U 62. minuti je trener domaćih Adi Huetter ubacio povratnika iz madridskog Reala u igru, a Jović je već deset minuta poslije odgovorio pogotkom za vodstvo 2-1. Srpski napadač je u prvoj minuti sučevog dodatka potvrdio pobjedu Eintrachta.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Bayern se namučio za pobjedu 2-1 protiv Freiburga. Lewandowski je pogodio u sedmoj minuti za vodstvo, a izjednačio je Petersen u 62. minuti, u svom prvom dodiru s loptom nakon što je ušao u igru. Pobjedu Bavarcima donio je Thomas Mueller u 74. minuti.

Bayern je zahvaljujući pobjedi došao do 36 bodova i stvorio četiri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani RB Leipzig. Po 29 bodova imaju Bayer Leverkusen i Borussia Dortmund. Eintracht je sa 26 bodova na sedmom mjestu. Na začelju su Koeln sa 12 te Mainz i Schalke koji imaju po sedam bodova i na putu su prema drugoligaškom društvu.

Manekenka PRATI JE 40.000 LJUDI Novi slavni par u Hrvatskoj: Nogometaš i prekrasna manekenka koja često pozira u donjem rublju

Njemačka - 16. kolo
Bayern - Freiburg       2-1 (Lewandowski 7, Mueller 74 / Petersen 62)
Eintracht - Schalke     3-1 (Silva 28, Jović 72, 90+1 / Hoppe 29)

Uhvaćen na djelu
Postavio kameru kako bi otkrio tko mu krade stvari iz ulaza, ali ovog lopova nije očekivao
PET FAZA SNA
Jeste li se ikad zapitali zašto spavate više od osam sati, a nenaspavani ste?
  • sisavac:

On je samo na posudbi. Kad se vrati, zizua više neće biti. Za ovogodišnju katastrofu reala ćw biti zizou jedini krivac. Jović je super napadač, kojem nisu u realu dali priliku. Možeš se šlepati mali, al te brzo dohvate.