Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 63
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Odlazi u Premiership
Povratak na članak

Lovre Kalinić s bonusima najskuplji u povijesti kluba!

- Na mjestu vratara imamo izvrsne zamjene, tu su mladi Ivo Grbić i Karlo Letica te iskusni Dante Stipica.

Komentari 32

BA
bakaslis
22:20 19.01.2016.

Bas me zanima ima li Velibor Momčilović dozvolu kao Fifin agent on i Soso skupa odradili 20 god robije...Sva sreća da tako pošteni ljudi ne radi s Dinamom u kojem je kriminalac

VL
DU
Deleted user
19:14 19.01.2016.

Ovaj novinar je samo zaboravio napisati da i gradu Splitu ide 30% dakle Hajduk dobija ukupno samo 2,6 miliona eura, ako i toliko, jer je pitanje kako će se i taj ostatak dijeliti

VL
DU
Deleted user
22:29 19.01.2016.

Kaliniću čestitke na transferu . Za golmana iz Hnl-a to je veliki uspjeh. Uspjeh hrvatskog nogometa.

VL
GV
golub Vaso
22:19 19.01.2016.

a jeste jadni, ovi iz šošoni i slični obrijani mafojozi dobivaju većinu odštete, a hajduku ide max. 40%, koji kokošarski klub

VL
ZO
zoom
08:34 20.01.2016.

koje gluposti...ako hajduku pripada 2,6 mil.EUR, onda je TO realna visina transfera!!! ostatak iznosa koji dobija netko drugi ne spada u odštetu klubu!!!

VL
MA
magnum2013
13:00 20.01.2016.

Evo opet čitamo komentare članova ili ljubitelja Hajduka i opet vidimo onu istu stvar: Svojim komentarima opet veličaju Hajduk, a neznam što će im u svemu tome osvrt na Dinamo i Mamića! Rekli su da je dugovanje sada oko 45 miliona, a napravili su sada transfere za toliku sumu. Znači Hajduk neće više biti neplatiša HR nogometa i konačno će postati klub, a ne ruglo. Mi im to stvarno od srca želimo, no stvarnost je sasvim drugačija. Mogu se riješiti možda dijela dugova, a onda opet ne ostaje dovoljno za veliki pogon i normalan rad kluba. U posljednje vrijeme vidimo da Brbić ima u planu osvajanje titule i osvajanje kupa HR. Za to će trebati puno više od sadašnjeg, a od sadašnjeg sastava oni najbolje prodaju, kako bi opstali. Ovo što dovode u klub neću reči da su nekvalitetni igrači, ali igrači koji su slibodni i nemaju ponuda osim Hajduka........ Zato neka vam Hajduk živi vječno, jer to je ipak vaša sramota a ne naša.

VL
ME
medved12
20:21 19.01.2016.

za te novce mamić će prodati suspendiranog Ademija ha ha

VL
Avatar Pravi Hrvat na kvadrat
Pravi Hrvat na kvadrat
07:39 20.01.2016.

Lovre Kalinić je sjajan golman i bude velika prinova za rezervnu klupu Aston Ville.

VL
VK
vječni krojf
11:05 20.01.2016.

jazbisek me je pretekao,da pise novinar koliko Hajduk dobija a zaboravio je i druge,Grad Split,razne udruge kao Torcida sve za Hajduk i ostale.Takodjer dug bi isto trebalo polako vracati tako da na kraju nece skoro nista ostati za klub,pa ce se morati jos netko prodati.Neka pokusaju sa prodajom Brbica tu bi bila najveca dobit(moralna).

VL
PE
petarrr
18:35 19.01.2016.

Ide u klub koji ispada iz prve lige!! Super!!!!

VL
NI
nisiUpravu
19:27 19.01.2016.

Pumpaju cijenu cili dan ali budimo iskreni nije realna

VL
TR
trolll
22:57 19.01.2016.

kalinić je 50% hajduka... nešto kao liverpoolu što je bio suarez... koliko god dobili njima je puno, a treba se izborit za treće mjesto s lokomotivom...

VL
ZG
zg223
19:50 19.01.2016.

hahahah.cijeli jajduk ne vrijedi 8 m. eura...

VL
LI
Lisabon
12:36 20.01.2016.

Marsicu,ja se ispricavam.Naime,prije par dana napisao sam da je transfer Kalinica u Aston Villu nemoguca misija.Ako se na kraju ostvari,primi moje isprike.

VL
DU
Deleted user
08:57 20.01.2016.

napokon da i Hajduk nekog dobro proda

VL
DE
derin
21:19 19.01.2016.

Konačno pravi transfer, sad dovesti bar jedno, možda i dva prava pojačanja u vezu, jer caktas je otišao a mogao bi i susic za dobre novce, tako da nikakva prodaja Balica ne dolazi u obzir, posebice ne nekakvom udineseu za sicu, on je budućnost kluba. A za golmana ima na tržištu slobodan Blažević, koji je odlično branio prije Kalinica.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.