Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
ŠVICARSKA - ŠPANJOLSKA 1:0
Povratak na članak

Lopta je okrugla: Švicarci pobijedili Furiju!

Švicarska je pobijedila Španjolsku (1:0, Fernandes 52') u posljednjem susretu prvog kruga i pripremila najveću senzaciju SP-a.

Komentari 10

PR
propalismoFranjoskroz
22:10 16.06.2010.

a jasno da zurich gori,svaki navijač Švicarske je sretan.Ali ja volim gledat nogomet,i sad kad je gotov prvi krug nepada mi napamet više gledat Grke,Slovence,Švicarce i još njih par.Neutralni ljubitelj nogometa nema želudac za takve predstave

VL
Avatar poljicanin
poljicanin
19:09 16.06.2010.

Malo je cudno kako neki ovdje slave anti-nogomet i srecu.Kada bi nasi igrali kao Spanjolci i na taj nacin izgubili,zar bi se i onda slavili \"genijalni\" protivnici?

VL
PR
propalismoFranjoskroz
18:05 16.06.2010.

šta je novinari,pa evo vam novog genijalnog trenera.Izglada da Mourihno nije jedini genijalac.Nadam se da uživaie u \"spektakularnim\" utakmicama

VL
VA
Valderama
18:14 16.06.2010.

Tako je hrabri! Ovo vise nema veze sa nogometom. Zao mi je jako za Spanjolsku koja je bila daleko bolja od Svicarske. Ali eto - svi koji igraju ili koji su igrali nogometu su culi vec dobru staru nogometnu poslovicu \"Nogomet je kao zivot...nije uvijek fer!\" Hvala Grckoj koja je pocela igrat tu \"vrstu\" nogometa. Mourinho i ostali su nastavili s tim sranjem...

VL
MA
marko53
18:40 16.06.2010.

Bravo Švicarci, nisu dali navikanim Španjolcima da mrdnu.

VL
RI
Risnjak
19:35 16.06.2010.

Bravo za moje Svicarce...Zürich gori !!! Nevjerojatni su, svaka cast decki ! Po nekima su svicarci tebali igrati sa 8 napadaca, jeli ?! Na SP-u dobiva podove za pobjedu, a ne za atraktivan nogomet.... pa po vama bi onda stalno morao biti brazil prvak svijeta ?! Malo se pitajte zastop nasi vatreni nisu na SP-u... jer im je obrana bila pickin dim...eto ZATO ! Oduvjek odnose pehar ekipe sa cvrstom obranom, sjetite se Cirinih Vatreni...koliko su ono golova pokupili ??

VL
GR
gromCH
19:44 16.06.2010.

lopta je i za nase bila okrugla...............ali staces sad navijamo za opet nase hehehe......zivot nam je takav..........

VL
VA
Valderama
22:58 16.06.2010.

@Risnjak Nemoj me krivo shvatit. Drago mi je i za Svicarsku. Samo Svicarska nema moguscnosti igrat nogomet kad zida 90 minuta kineski zid. Sreca prati hrabre. I Svicarci su bili hrabri u obrani ali ne u napadu. Pobjeda, tri boda, ali nikakav nogomet...@hrabri: Potpuno si u pravu.

VL
EK
ekvator
23:58 16.06.2010.

antinogomet - mo\'š mislit....a da mi je znat s kakvim je to nogometom bjelosvjetski obljubljeni mourinho tuk\'o barcu u polufinalu, i faking \"unisono\" postao naj trener cijelog univerzuma? je je, drug hitzfeld je otkrio joseovu toplu vodu, nasadio u obranu dvometarske mrcine i nakantao furiju... recept koji primjenjuju svi bogati klubovi današnjice... od manchestera, intera i nemam pojma koga više ne... moderan anti-turbofolk-fuzbal, a monsigneur murinjo ko njegov prorok... bla bla... samo me živo interesira bi li gopspon M. tuknuo veliku Barcu s ovakvim igračkim kadrom kojim je raspolagao drug Ottmar.

VL
SA
SI aka SI
12:30 17.06.2010.

pobjeda je pobjeda i cilj opravdava sredstva. Ja navijam za Španjolsku na ovom SP-u jer zadnjih 3-4 godine igra najljepši nogomet i nadam se da će takva vrsta nogometa pobijediti na ovom SP-u. Ako ne Španjolska, onda Argentina ili Njemačka, jer jedino su oni pokazali ono zbog čega volimo nogomet. Ne bih volio da SP osvoji ekipa tipa Mourinhovog Intera, i da se ponovi finale iz SAD-a \'94. Isto tako, vjerujem da će Španjolci ipak bez obzira na jučerašnji poraz proći skupinu, podići se u formi i daleko dogurati.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.