Lokomotiva uz preokret i prekrasan gol Tolića osvojila tri boda

Tolić je u 88. minuti prevario dvojicu čuvara u gostujućem kaznenom prostoru i potom pogodio suprotni kut
20. rujna 2019. u 20:06 3 komentara 548 prikaza
Lokomotiva - Osijek
Pogledajte galeriju 1/2

U prvoj utakmici 9. kola Prve HNL Lokomotiva je svladala Osijek sa 2:1 (1:1). Poveli su gosti preko Marića u 7. minuti, poravnao je Halilović u 37., a pobjedu domaćima osigurao Tolić u 88. minuti.

Dinamo - Atalanta NISU ZADOVOLJNI Talijani se nakon Maksimira žalili Uefi: To je sramotno i apsurdno!

Osijek je do prednosti stigao nakon što je Talys prošao po lijevoj strani i poslao loptu na rub kaznenog prostora odakle je Kleinheisler pokušao pucati prema golu, njegov je udarac blokiran, ali je lopta stigla do Marića koji je iz neposredne blizine zatresao mrežu.

Izjednačenje je stiglo nakon velike greške vratara Osijeka Ivušića, koji nije uspio uhvatiti loptu nakon lošeg kornera Sammira. Pogodila je pogodila Halilovića koji je ležao na tlu pored gostujućeg vratara te se odbila u gol.

Luka Menalo Uputio ispriku VIDEO Sucu po majci, Slovencima po časti: Dinamov igrač uvrijedio susjede

Potez utakmice izveo pričuvni igrač Lokomotive Marko Tolić koji je u 88. minuti prevario dvojicu čuvara u gostujućem kaznenom prostoru i potom pogodio suprotni kut.

Treća Lokomotiva sada ima 14 bodova, dva manje od vodećih Hajduka i Dinama, dok je Osijek četvrti sa 13 bodova, jednim više od pete Rijeka i šeste Gorica.

rubinet:

NK Osijek hitno treba dobrog trenera.Zbog neiskustva već sad su napravili nekoliko loših rezultata: ispali od Bugara, izgubili dva boda od Varaždina,izgubili barem bod od Lokomotive...