Lokomotiva stala u osječkoj magli, domaćin slavio 4:0!

Utakmica je igrana u uvjetima na granici regularnosti
08. prosinca 2019. u 17:06 0 komentara 453 prikaza
Osijek - Lokomotiva
Pogledajte galeriju 1/3

U utakmici 18. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka svladali Lokomotivu s 4:0 (0:0) i probili se na treće mjesto ljestvice.

Jürgen Klopp i Dejan Lovren Prestrašio trenera Klopp otkrio kakva je nevolja snašla Lovrena, zašto je napustio travnjak

Utakmica je igrana u uvjetima na granici regularnosti, po gustoj magli. Osijek je do vodstva došao u 55. minuti kada je gostujući igrač Petrak igrao rukom u kaznenom prostoru, a Mirko Marić je sigurno realizirao jedanaesterac.

U 62. minuti je napadač Lokomotive Llirim Kastrati zaradio crveni karton, a pobjedu Osijeka potvrdio je Marin Pilj u 78. minuti. U 82. minuti Mađar Laszlo Kleinheisler postiže treći gol, a Petar Bočkaj i četvrti pogodak za više nego uvjerljivu pobjedu Osječana u srazu klubova koji se bpore za Europu.

Luka Modrić NIJE UMOR UZROK Dosta mu je špekulacija! Zidane bez zadrške priznao zašto je Luka Modrić završio na klupi

Osijek je sada treći s 30 bodova, 11 manje od vodećeg Dinama, dok je Lokomotiva peta s 28 bodova.

Dvoboj se igrao na stadionu Gradski vrt, a sudio je Bebek iz Rijeke.

Indira Levak
dodjela MAC nagrade
Srpski mediji raspisali se o Indiri: 'Pojavila se gotovo gola, sve oči su bile na njoj'