Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 144
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ROBERT JUNACI
Povratak na članak

Ljudi, prizemljimo se: Dinamo je razbijen kao na Playstationu. Nikakav slab dan, to je realnost plavih

Dinamo je parirao Španjolcima u prvim minutama jer mu je to Betis dopustio, a onda je Pellegrini pritisnuo pravi gumb na play-stationu

Komentari 4

EJ
ejStef
11:23 12.12.2025.

Sad BBB i novinari mogu napokon pjevati: to je nama naša borba dala da imamo Bobana za maršala... Ekipa došla, potjerala svu struku iz kluba, potjerala igrače radi ideologije, devastirala klub i spiskala 140 mil. € minimalno za prošlu i ovu sezonu. Reklo bi se proračun veći nego ikada, rezultati kao prije 20 godina kada je Dinamo krenuo s oporavkom... I tako, trebalo je samo jedna sezona nove uprave da devastira klub, te da klub postane kanta za napucavanje, a u HNL-u da je panika prije utakmice sa Slavenom. Klub je drastično izgubio kvalitetu, izgubio je pobjednički mentalitet, a Boban priča o tome da nije bitno da li će Dinamo biti prvak ili neće... Još pomoćni trener priča o tome kako nije realan odraz situacije na terenu da su primili 3 gola, da, mogli su lako primit 5-6 u prvom i još toliko u drugom da je Betis malo ozbiljnije krenuo u utakmicu (i to s rezervama)... Žive u nekom svom filmu, bez doticaja s realnošću, samo čekam da počnu izjave da je to radi klimatskih promjena ili fašizacije nogometa.

VL
DU
Deleted user
10:51 12.12.2025.

Kao stari Dinamovac vam kažem da je to naša realnost i da se spustimo na zemlju i krenemo raditi !

VL
Avatar Izvorni Pravi Hrvat
Izvorni Pravi Hrvat
10:56 12.12.2025.

Dinamo je parirao Španjolcima u prvim minutama jer mu je to Betis dopustio, a onda je Pellegrini pritisnuo pravi gumb na play-stationu i gosti su kao svoji na tuđem balkanskome metnuli unutra tri komada iznenada.

VL
BS
BSimbo52
17:13 12.12.2025.

Dobar članak. Šteta što poneki sličan članak, ne s crnilom, nego bar sa skepsom nije napisan proteklih mjeseci. Prevladavalo je samo zvaravanje s nekoliko dobrih rezultata uz smušenu i nrestalnu igru, zavaravanje s prvim mjestom u HNL-u, zavaravanje o vrijednosti nekih igrača. Da Beljo igra u skladu s onim što se za njega platilo, imali bismo čudo od igrača. Zašto su Dinamovi igrači gurnuti na stranu - prodani Vrbančić, Čavlina, Perković...na klupi Mudražija i Soldo. Po čemu je Ljubičić tako dobar veznjak da za njega nema zamjene? Moglo bi se nabrajati do sutra, ali nered i smušenost dolazi s vrha - igrači samo slijede primjere.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.