Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
SKUPOCJENO VOZILO

Livaji vraćen ukradeni bicikl vrijedan 10 tisuća eura, otkriveno tko je odigrao ključnu ulogu

Split: Susret Hajduka i Pafosa u 2. kolu kvalifikacija za UEFA Europsku ligu
Zvonimir Barisin/PIXSELL
21.08.2026.
u 17:35
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

U cijeloj akciji navodno su pomogle snimke nadzornih kamera okolnih lokala, s kojih su izdvojene fotografije osoba koje bi mogle biti povezane s krađom Livajinog bicikla

Hajdukov kapetan i najbolji igrač Marko Livaja ponovno ima svoj skupocjenog električni bicikl, koji je nestao prije nekoliko dana sa splitskog Zvončaca. Radi se o električnom biciklu Rimac Greyp G12S, vrijednom oko 10.000 eura, koji je Marku Livaji ukraden dok je boravio u Jadran Beach Baru. Vijest o krađi brzo se proširila Splitom, a u potragu za biciklom uključili su se i navijači bijelih. 

U cijeloj akciji navodno su pomogle snimke nadzornih kamera okolnih lokala, s kojih su izdvojene fotografije osoba koje bi mogle biti povezane s krađom Livajinog bicikla.

Dva dana nakon krađe bicikl je napokon pronađen. Zaposlenik jednog splitskog hotela tijekom četvrtka spazio je električni bicikl naslonjen uz zid i posumnjao da bi mogao pripadati upravo Hajdukovu kapetanu, javila je Slobodna Dalmacija.

Ronaldinho se vratio nogometu: brazilski čarobnjak predstavljen pred tisućama navijača
Ključne riječi

Komentara 1

KU
Kujttim
18:13 21.08.2026.

Velika je vjerojatnost da mu ga je ukrao pripadnik Torcide ne znajući da je Livajin. Sad mu je upravo Torcida pomogla da se ukradeni bicikl pronađe, a Livaja ih je nagradio s 3.000 eura. Svi sretni i zadovoljni.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata