Rukometaši Zagreba nakon sjajne predstave u Danskoj ušli među osam najboljih!

PPD Zagreb
22.03.2015.
u 19:10

Na poluvremenu je Kolding vodio 11:9, no zagrebaši su sjajno ušli u drugo poluvrijeme i izdržali do kraja te su poraženi 21:23

Rukometaši PPD Zagreba ostvarili su sjajan uspjeh, plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka! Uspjeli su zagrebaši sačuvati prednost iz prve utakmice (22:17), pa poraz (21:23) u Danskoj nikome nije teško pao.

Na poluvremenu je Kolding vodio 11:9, no zagrebaši su sjajno ušli u drugo poluvrijeme, te u 39. minuti poveli 14:13. Kolding se opet vratio u igru u 46. minuti, poveo 17:15, no za potpuni preokret nije imao snage.

PPD Zagreb se tako plasirao među osam najboljih u Ligi prvaka nakon tri godine. Te 2012. godine ispali su od Kiela.