Lewandowski i Robben za Bayernov preokret protiv Mainza

Bayern je privremeno zasjeo na vrh bundesligaške ljestvice nakon što su u petak s 3:1 slavili na gostovanju kod Mainza
02. prosinca 2016. u 22:43 0 komentara 521 prikaza
Mainz - Bayern
Pogledajte galeriju 1/10

Nogometaši Bayerna privremeno su zasjeli na vrh bundesligaške ljestvice nakon što su u petak s 3:1 slavili na gostovanju kod Mainza, ponajviše zahvaljujući dvostrukom strijelcu Robertu Lewandowskom.

Domaća momčad je povela već u 4. minuti pogotkom Kolumbijca Cordobe, ali je Bayern već do 21. minute uspio doći do preokreta.

Ivica Olić DONOSI MAX! Hoeness: Moja najveća greška je što sam pustio Olića!

Najbolji strijelac Bayerna Robert Lewandowski u 8. minuti je izjednačio na asistenciju Arjena Robbena. Nizozemac je u 21. minuti bio strijelac za vodstvo Bayerna, nakon što je glavom svladao domaćeg vratara na ubačaj Thomasa Müllera.

Konačnih 3:1 u drugoj minuti sudačke nadoknade u drugom poluvremenu postavio je Lewandowski odlično izvedenim slobodnim udarcem.