Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Leonardo Sigali:
Povratak na članak

U Argentini se nogomet živi drukčije nego u Hrvatskoj

"U mojoj zemlji ne može se dogoditi da nogometaši ne dobiju plaću, a svi od toga mogu dobro živjeti. U boljim klubovima i jako dobro."

Komentari 6

Avatar usainbolt
usainbolt
18:19 13.04.2015.

Ak niš Dinamo je bar pogodio što se tiče karaktera igrača, dečki se dobro slažu, ne rade probleme i unutar ekipe to funkcionira. Nadam se da će stići nekakav rezultat i u Europi, bilo bi vrijeme.

VL
LI
Lik123
19:24 13.04.2015.

Prvo se činilo da je riječ o teškom propuhu, ali sad je najčvršća karika u obrani. I ovo učenje hrvatskog puno govori o igraču.

VL
TF
tony.franzz
18:34 13.04.2015.

Dobar je Leonardo. Bio je i kapetan Godoy Cruza. Prosao je prilagodbu. Volio bi da jos koji Gaucho dodje u dinamo.

VL
DU
Deleted user
21:14 13.04.2015.

U HR nogomet žive samo oni koji od njega imaju korist, a tko su oni ZNA SE.

VL
MA
marko.andrijanic.944
23:28 13.04.2015.

znači sigali je najlošiji obrambeni igrač u povijesti dinama u tandemu s jozom i taravelom sramota.to samo zoran može dovest.šifo za njih dr.nogometa

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.