U Argentini se nogomet živi drukčije nego u Hrvatskoj
"U mojoj zemlji ne može se dogoditi da nogometaši ne dobiju plaću, a svi od toga mogu dobro živjeti. U boljim klubovima i jako dobro."
Komentari 6
Prvo se činilo da je riječ o teškom propuhu, ali sad je najčvršća karika u obrani. I ovo učenje hrvatskog puno govori o igraču.
Dobar je Leonardo. Bio je i kapetan Godoy Cruza. Prosao je prilagodbu. Volio bi da jos koji Gaucho dodje u dinamo.
U HR nogomet žive samo oni koji od njega imaju korist, a tko su oni ZNA SE.
znači sigali je najlošiji obrambeni igrač u povijesti dinama u tandemu s jozom i taravelom sramota.to samo zoran može dovest.šifo za njih dr.nogometa
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ak niš Dinamo je bar pogodio što se tiče karaktera igrača, dečki se dobro slažu, ne rade probleme i unutar ekipe to funkcionira. Nadam se da će stići nekakav rezultat i u Europi, bilo bi vrijeme.