Legende i Rijeka igraju 22. prosinca za nezbrinutu djecu
Legende hrvatske nogometne reprezentacije i HNK Rijeke na Kantridi 22. prosinca u 16.30 sati odigrat će humanitarnu nogometnu utakmicu, čiji je prihod namijenjen domovima za nezbrinutu djecu u Selcu, Novom Vinodolskom, Lovranu i Rijeci
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ja cvrsto vjerujem da ce i Mamic uplatiti koju kunu za Bozic.Mamic ima plemenito srce ,zato i Bog njega ne zaboravlja.