Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MISTERIOZNO

Legenda HNL-a o tragičnoj smrti suigrača koja je uzdrmala svijet: 'Još ne možemo doći k sebi'

Rijeka: Na Rujevici se u 18. kolu Prve HNL sastali Rijeka i Gorica
Nel Pavletic/PIXSELL
VL
Autor
Vecernji.hr
17.04.2025.
u 21:51

Tamošnje vlasti su pokrenule istragu o njegovoj smrti, a moguća su tri moguća scenarija: samoubojstvo, nesretni slučaj ili čak kazneno djelo

Donedavni član kineskog Zhejianga, Gabonac Aaron Boupendza (29), preminuo je nakon pada s balkona na 11. katu stambene zgrade u gradu Hangzhouu. Tamošnje vlasti su pokrenule istragu o njegovoj smrti, a moguća su tri moguća scenarija: samoubojstvo, nesretni slučaj ili čak kazneno djelo. Policiju je privukla činjenica da se prethodno posvađao s bratom zbog čega je ovaj priveden na ispitivanje, a na posljednjem treningu se nije pojavio.

FILE PHOTO: Soccer Football - Africa Cup of Nations - Round of 16 - Burkina Faso v Gabon - Limbe Omnisport Stadium, Limbe, Cameroon - January 23, 2022 Gabon's Aaron-Salem Boupendza celebrates scoring a disallowed goal REUTERS/Mohamed Abd El Ghany/File Photo Photo: MOHAMED ABD EL GHANY/REUTERS
Foto: MOHAMED ABD EL GHANY/REUTERS

- Svi smo potreseni, cijeli klub i mi iz momčadi, iskreno, još uvijek ne možemo ni doći sebi što se dogodilo i mislim da će nam trebati još dugo vremena da to prihvatimo. Do jučer smo dijelili svlačionicu, a sada ga više nema - rekao je Franko Andrijašević za 24 sata, koji je inače kapetan kineskog kluba.

- Iz kluba su objavili vijest o smrti, detalje ne znamo ni mi, dobili smo slobodan dan, sutra ćemo na trening... Što se tiče Aarona, bio je malo povučen i tih, ali stvarno su ga svi dobro primili u klubu i koliko sam čuo od njegovog agenta bio je i on zadovoljan svime u klubu i u gradu. Tužno je da ga više nema - rekao je bivši igrač Hajduka, Dinama i Rijeke. 

Tragično stradali Boupendza je rođen u Gabonu, veći dio karijere proveo je u Europi, uglavnom je igrao po Francuskoj: Bordeaux, Ajaccio, kasnije je nastupao u Portugalu, Turskoj, Kataru, Saudijskoj Arabiji, MLS-u, dok je u Kinu je stigao ove zime iz rumunjskog Rapida. U šest utakmica postigao je četiri gola i dva puta asistirao, a gabonski savez izdao je pismo u kojem duboko žali zbog odlaska reprezentativca koji je postigao osam pogodaka u 35 nastupa. 

Ključne riječi

Komentara 1

Avatar Tombstone
Tombstone
04:09 18.04.2025.

Dakle " zvijezda" za koji nitko tko prati nogomet nikad nije cuo?

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata