Legenda Dinama: Publika je prestroga prema jednom igraču. Istina, bio je u prošloj sezoni poljuljan
– Apsolutno da, treba imati strpljenja, iako – poznavajući zagrebačku publiku – krene li Dinamo u nekom pogrešnom smjeru, ona neće baš biti tolerantna. Ali sada treba biti realan i dati novome Dinamu ipak određeno vrijeme da svi ti novi igrači pokažu koliko su klase, koliko su kvalitetni.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0