Lacković: Ovako moramo i protiv Švedske
- Domaćini su i nosit će ih publika, no ne smijemo dozvoljavati pad kao protiv Danske - najavio je Lacković susret sa Švedskom.
Komentari 8
Blaz, protiv Svedjana treba jos bolje jer oni nisu sami - s njima su i suci. a ak ni to ne bu dost, onda budu im Danci pustili utakmicu
BRAVO KAUBOJI,protiv srbije i danske igrali ste za sebe i kladionice.A sad igrajte za hrvatsku,pokažite svijetu da ste najbolji.....
Bravo decki. Sad vidim je tekma sa Srbijom bila \"dogovor\". Srbiju napuca Danska, Rumunija, Svedska a mi neodlucno?! Kostat ce vatrene onaj poklonjeni bod mjesta u zavrsnici. Jos uvjek tvrdim France- Danmark finale
konačno smo odigrali kako spada, iako argentina nije pravo mjerilo. koliko čujem, nakon golužinog debakla taktiku za današnju utakmicu slagao je balić, koji je već neko vrijeme neslužbeni izbornik.
E ne bute tak protiv Švedske! Em će vas krasti suci em ćete dobiti gadne batine em ovi igraju doma. Protiv Švedske igrajte kao protiv Švedske.
Srbi su pokradeni protiv Švedske i Danske! Protiv Srbije je Šveđanima sudija držao napad pune 2 minute sve dok im nije istekla kazna od igrača manje i tek kada je ostalo 5 sekundi do povratka igrača onda svirao pasivni. To isto večeras čeka i nas, Srbi se nisu mogli ravnopravno boriti kao protiv nas jer su ih pokrali sudci protiv skandinavaca. Više neću komentirati ovu vijest!
Mi moramo dobiti i Švedsku i Poljsku jer će Danci sigurno pustiti Šveđanima ako ovima bude trebalo. Sjetimo se samo dogovorene utakmice između Švedske i Danske u nogometu kad se 90 minuta šetalo po terenu. To su najveći prijatelji i neće nam biti lako. Pogotovo jer očekujem obilatu sudačku pomoć Šveđanima. Moramo odigrati klasu bolje od njih da ovo prođemo, a pitanje je i hoće li nam i to biti dovoljno jer onda moramo uzeti barem bod Poljskoj pošto će Danci sigurno pustiti Šveđanima (imaju savršenu izliku odmaranja igrača za polufinale. Nemojmo zaboraviti da nam ni treće mjesto u grupi nije loše zbog Londona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
lackovic.....Ovako moramo protiv Svedske...... E ,protiv njih morate jos bolje..... Igrali ste , niste ih mogli pratit ,razumljivo .... Pogledajte si utakmicu ,pa onda reci ovako moramo protiv Sved..... Bolje ,puno bolje morate....