Kurd koji je doselio u Lijepu našu otkriva: Tako je s Hrvatima
- Ljudi su ljubazni, a i sviđaju mi se zemlje u kojima vidiš da su ljudi patili. Kurdi su stalno u ratu, nemaju vremena da im zarastu rane, a oni koji su prošli rat su skromni, znaju vrijednost života, sve cijene više, tako mislim da je i Hrvatima. Skromni su, a opet žele više.
Komentari 11
Kaj je doselio? Kosilicu? Mješalicu za beton?
meni je drago da neću bit živ za 50tak godina kad muslimani počnu sveti rat za njihovog alaha u evropi...bitno mi je da mi je dobro sada...kasnije nek drugi vade vrće kestenje koje adolfova unuka Merkel (potražite po googlu koo je ona) baca u vatru.
Tako je s nama Hrvatima, volimo braču po krvi iz BiH i Srbije, volimo braču po kulturi iz Kurdistana i poštujemo i obožavamo osuđenu braču sa haškog suda za ratne zločine i udružene zlocinacke pothvate.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I jeste sada sretni kada ste od Svedske napravili Bliski istok, jeste?