Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 120
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
RODIO SE U ZATVORU
Povratak na članak

Kurd koji je doselio u Lijepu našu otkriva: Tako je s Hrvatima

- Ljudi su ljubazni, a i sviđaju mi se zemlje u kojima vidiš da su ljudi patili. Kurdi su stalno u ratu, nemaju vremena da im zarastu rane, a oni koji su prošli rat su skromni, znaju vrijednost života, sve cijene više, tako mislim da je i Hrvatima. Skromni su, a opet žele više.

Komentari 11

PE
penelopea08
19:33 02.07.2020.

I jeste sada sretni kada ste od Svedske napravili Bliski istok, jeste?

VL
SA
samoborka
19:21 03.07.2020.

Kaj je doselio? Kosilicu? Mješalicu za beton?

VL
Avatar duje912
duje912
08:10 03.07.2020.

meni je drago da neću bit živ za 50tak godina kad muslimani počnu sveti rat za njihovog alaha u evropi...bitno mi je da mi je dobro sada...kasnije nek drugi vade vrće kestenje koje adolfova unuka Merkel (potražite po googlu koo je ona) baca u vatru.

VL
Avatar Europsko-Balkanska Ljubav
Europsko-Balkanska Ljubav
19:55 02.07.2020.

Tako je s nama Hrvatima, volimo braču po krvi iz BiH i Srbije, volimo braču po kulturi iz Kurdistana i poštujemo i obožavamo osuđenu braču sa haškog suda za ratne zločine i udružene zlocinacke pothvate.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.