Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 74
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
POŽALIO SE
Povratak na članak

Kultni Srbin kojeg su obožavali živi u Hrvatskoj: 'Nisu me htjeli zaposliti jer mi zamjeraju jedno'

– Od devedesetih ne mogu naći nikakav posao, 14 godina sam nezaposlen, znači nekome je to smetalo. Jako su mi zamjerali što sam 1991. prihvatio biti šef struke u banjalučkom Borcu. To mi prigovaraju i prenose mi do danas, ali ne prenose da me 14 godina nisu htjeli zaposliti – rekao je Plećaš

Komentari 30

NI
Nipos18
18:39 16.12.2025.

"Sam u kući " je mala beba za ponavljanje ovog članka.....

VL
Avatar IbllisGinjo
IbllisGinjo
18:34 16.12.2025.

"Vjerujem da su moja popularnost i moje ime utjecali na to da imam neki mir. Nisam doživio nikakvo fizičko zlostavljanje, ljudi su sa mnom normalno razgovarali.".... A ostali koji nisu bili popularni su bili fizički zlostavljani i izolirani?!? Uzgredbudirečeno odod 90 do danas prošlo je 35 godina pa o kakvih 14 se tu priča?

VL
23
234
18:49 16.12.2025.

"Ko nas bre zavadi ", molimo autora samo da još stavi podnaslov.

VL
MA
marmelada
19:40 16.12.2025.

Zar drug Pupi i družba ne dobiju preko 20 milijuna za pomoć nejači. Mogli su zaposliti druga u nevolji.

VL
JO
Joseph1
21:21 16.12.2025.

Jel ovo repriza? Ma dajte.

VL
Avatar nathanael.opet
nathanael.opet
19:30 16.12.2025.

ne znam smijem li ovo komentirati.... za gotovo svaki komentar u zadnje vrijeme dobijam "kartone".... do sad sam dobivao na osnovu pravila br. 6 (psovke i sl.) , sad dobivam zbog br. 3 (pornografija i opsceni sadržaj).... mislim , stvarno... ovo je cirkus

VL
Avatar rubinet
rubinet
19:00 16.12.2025.

Najviše volim čitati članke o Mihajlu Manoviću i Nikoli Plećašu. (Primjedba autora : Nikola Plećaš bje tri koplja bolji košarkaš)

VL
Avatar Matija Gubec
Matija Gubec
07:41 17.12.2025.

Dajte najte. Pa taktiziranje da vidi kako bude završilo. No ajme ono bitno. Sin Milan upravlja SVOM državnom imovinom u RH. Kao ravnatelj CERPa. I o čemu mi to pričamo.

VL
HŽalostanV
10:53 17.12.2025.

Pa po koji puta ????

VL
AC
Ace7777
12:54 17.12.2025.

Ne vjerujem ni rijec mislim da laze , bice da je htio vise nego je sposoban.Toliko srba u Zg. novinara, sportista , glumaca, biznismena a eto njemu nisu dali jer je srbin, e moj Nikola od legende si se pretvorio u kaj....ruzno je to tako pricati.

VL
LE
lector2corrector
12:50 17.12.2025.

Jao b, neki su vam ne samo najpoznatiji, nego ste ih popeli na razinu kulta. Ima li što veće???

VL
BR
BRSA
01:30 17.12.2025.

Moglo bi se i Nikoli Plećašu nešto verbalno oprostiti iz respekta što je bio izvrstan igrač Cibone, ako se odmah poslije rata moglo amnestirati zločince protiv Hrvatske i godinama se tolerira domaća peta kolona.

VL
AV
avangero
11:56 17.12.2025.

Mi smo oslobodili a ti u šali možeš što god hoćeš, vuk dlaku mijenja ali ćud nikada,

VL
TO
tonimanero
16:29 17.12.2025.

Masovno dolaze iz Srbije da bi ovdje radili a ovaj gospodin, eto, ne može već 14 godina... Navodno mu zamjerili neku Banja Luku, ali Prosinečkome nisu zamjerili Crvenu Zvezdu ni Cici Krajnčaru Crnu Goru. Neka ga onda zaposli Pupovac ili pak njegov sin.

VL
AN
AntePortas9
09:26 18.12.2025.

Suza suzu goni.

VL
Avatar Samodesno
Samodesno
15:19 18.12.2025.

Laže.

VL
TP
The_Point
14:04 17.12.2025.

E moj Nidžo, da si bio gradonačelnik okupiranog Vukovara, onda bi sjedio u Saboru sa HDZ-om. Tko ti je kriv što si bio lojalan hrvatskoj državi.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.