Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NIŠTA OD HAJDUKA
Povratak na članak

Križanac produljio sa Splitom, Žužul ga provozao helikopterom

– Ma napišite da sam potpisao za Split doživotno ili barem dok me leđa budu služila – rekao je ovaj iskusni branič

Komentari 3

OB
-obrisani-
12:28 31.05.2012.

Pametan cojek.... Svaka ti cast Iva.... Puno uspjeha sa Splitom,mozete vi to.

VL
JO
johndoe2
16:22 31.05.2012.

Zar su ti Žižuli još na slobodi...bravo Bajiću...sjedi jedan

VL
ožob
20:58 01.06.2012.

Bio je jako blizu Poljuda,pa na njemu je igrao nogomet.Stvarno je taj novinar Maršić jako pametan.Sve bježi od Hajdučića i nije Križanac bedak,kakvim ga smatra novinar,da ide na potonuli brod sa kojeg i miševi bježe.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.