\'pod 25 03 2008....koprivnica dino kresinger nk slaven belupo....koprivnica snimio: josip maljak\'
Josip Maljak/Pixsell
30.10.2010.
u 22:10

Zagrebovi navijači u 66. minuti izvjesili su transparent na kojem je pisalo: "Zagreb može bez divljaka iz lože".

Zagreb je izgubio u Kranjčevićevoj od Cibalije (0:2). S dva pogotka presudio im je Dino Kresinger. Prvu ozbiljniju prigodu promašili su pjesnici u 24. minuti kada je Šovšić odlično proigrao Abdurahimija koji je iz izgledne situacije oštro šutirao. Lopta je pogodila gostujućeg vratara Matkovića u nogu, a njezinu putanju u okvir gola atraktivno je u padu skrenuo Parmaković. Kazna je uslijedila pet minuta nakon toga, kada se Kresinger praktički prvi put okrenuo licem prema vratima pjesnika. Cibalijin napadač sjajnim se driblingom oslobodio Pavlovića, te loptu rutinski spremio u mrežu kroz noge vratara Višića. A dugo će se analizirati promašaj Bartolovića u 38. minuti, kada je glavom neometan s pet metara promašio okvir Zagrebova gola.

"Zagreb može bez divljaka iz lože" transparent je koji su Bijeli anđeli donijeli ispred lože u 66. minuti te ga predali osiguranju. Još jednom su izrazili svoje neslaganje s klupskom politkom. Podršku Bijelim anđelima izrazili su i Cibalijini Ultrasi kojih je na utakmicu došlo pedesetak. Sve je bilo gotovo u 77. minuti, kada je Kresinger iskoristio pogrešku Ivankovića, pobjegao obrani pjesnika, zaobišao Višića i zabio za 2:0. (žj/VLM)

ZAGREB - Stadion u Kranjčevićevoj. Gledatelja 500. Sudac Ivan Bebek (Rijeka). Vrijeme prohladno.

ZAGREB: Višić - Džolan, Jefthon, Pavlović, Ivanković - James, Jugović, Šovšić, Jurendić (59. Dedić) - Krstanović, Abdurahimi (73. Pejić). Trener Luka Pavlović

CIBALIA: Matković - Tomić, Lučić, Parmaković - Radotić, Vitaić, Jurić (74. Božić), Rugašević - Bartolović (90. Duvnjak), Prgomet - Kresinger (88. Baraban). Trener Stanko Mršić

Strijelci: 0:1 Kresinger (29), 0:2 Kresinger (77)