Krenulo nizbrdo po Kovača, čak i s igračem više nije mogao do pobjede

18. listopada 2020. u 18:11 4 komentara 1013 prikaza
Niko Kovač
Pogledajte galeriju 1/3

U susretu sedmog kola francuskog nogometnog prvenstva Monaco, klub koji vodi hrvatski stručnjak Niko Kovač, odigrao je 1:1 protiv Montpelliera premda su gosti od 19. minute igrali s igračem manje.

Ivica i Janica Kostelić VELIKI INTERVJU Ivica Kostelić: Užasno je što su mojoj sestri učinili u Supetru, ta je ljaga teško izbrisiva

Montpellier je u 19. minuti ostao bez isključenog Savaniera, no Monaco to nije iskoristio. Gosti su poveli u 51. minuti golom Mavdidija, a izjednačio je Ben Yedder iz kaznenog udarca u 70. minuti.

Momčad Nike Kovača je ovim rezultatom produžila seriju loših rezultata, u zadnja četiri kola momčad iz Kneževine je ostvarila samo jednu pobjedu.

Pregled na Maksimiru Jesu li pretjerali? VIDEO Ljudi zgroženi ponašanjem redara prema djeci na Maksimiru: Ovo je logor!

U raniije odigranom susretu Lyon je na gostovanju pobijedio Strasbourg sa 3:2, ostvarivši tek drugu pobjedu ove sezone.

8172565
Poruka drugima
Denis Latin godinama se bori s kroničnom bolesti: Ne mogu shvatiti kukavičluk bahatih građana
Biciklisti
PROMO
Kako izabrati pravi bicikl
  • fajlpz:

Bolje da se on toga ostavi neka otvori restoran.

• Avatar Kordunusrcu.
    Kordunusrcu.:

Pa zasto bi Kovac bio kriv,za takve neuspjehe,ako igraci nece i ili nemogu doci do pobjede,onda je trener kriv??????