Kranjčar ne bi ni želio u Dinamo, a ni plavi nisu za njega zainteresirani
U Maksimiru ne planiraju "veliki promet" u prijelaznom roku koji slijedi, nije u planu ni dovođenje Ivana Močinića iz Rijeke
Komentari 10
Bez uvreda kome bi jos bio pojacanje NK?
On ne može bez lopte napraviti sprint do pola igrališta!!!!
Gdje je uopće on igrao. Svugdje ili ozlijeđen ili rezerva. Kad je bio kapetan u Dinamu igrali smo ligu za bedaka. Dok su svi igrači pristali na smanjenje ugovora jedini je on odbio iako je tu jesen igrao katastrofalno.
Vugrinec je bolji trenutno od njega. Ne može on prismrditi Dinamu.
Kome treba takav igrač, ako nije dobar engleskom drugloigašu nije ni Dinamu.
dragi nico dodi i pomogni nk.osijeku jednu sezonu bit ce ti lijepo u osijekufdip.trener p.k.
Ovaj biser od članka je u stilu MESSI NE ŽELI U DINAMO, A NI DINAMO NEMA NOFCE ZA NJEGA!
Bez pojacanja, Europa nula bodova.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dinamu trebaju igrači koji mogu potrčati,a ovaj to nikada nije mogao...ufff...puff pant...