Kostelićeva avantura: Posljednjih pet km nastala je kalvarija, kao u nekom hororu
Ovo je bilo najteže što sam pretrpio u svom, mogu reći, spartanskom životu. Bila je to moja najveća pustolovina nakon koje se u meni nešto promijenilo, rekao je Ivica Kostelić
Komentari 11
Svaka čast...osim što ima lijepu ženu, djete, mirovinu...a on sa dečkima šeta preko Grenlanda...pati svoj ionako potrgan organizam... njegova volja...
Svaka cast Ivici! I ovom prilikom je pokazao sto znaci upornost.
Lose vrijeme dovoljno da nestanes u ovakvoj situaciji. Ivek je malo prestar za ovo, no valjda je sad napokon i shvatio (da se mora smirit i uhvatit familije).
Ivica za mene si legenda i kao čovjek i kao sportaš, ali u buduće pripazi ipak nisu svi izazovi za tebe. Živi i uživaj sa svojom obitelji imaš ti još puno šanse se dokazati koja si veličina od čovjeka. pred tobom je nakon skijaške karijere jedna nova karijera. Ne sumnjam da se nećeš uspjet ponovo dokazati jer ljudima nije teško biti čovjek.
Mene samo zanima tko mu plaća ova preseravanja?
Ivice, svojom upornošću pokazuješ i dokazuješ da ima ljudi spremnih za velike pothvate, a to je važno za životno ugrožene situacije. Kad se dogodi neka nesreća, samo hrabri, uporni i uvježbani mogu pomoći. Mnogi su komentatori, rijetki sudionici! Naprijed!!!
Bravo! U sportu je um zdraviji.
nema pametnija posla
Ajme jadan! Najgori su mi ovi što kradu bogu dane po planinama pa onda kukaju
I šta je to shvatio ?? Možda da još uvijek nije spreman kao SS vojnik 1941. ??
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
svaka čast dečki...ali jako ste zgorili...ne bude to dobro za zdravlje