Konačno! Mateo Kovačić zabio pogodak nakon skoro tri godine

27. studenoga 2019. u 20:09 5 komentara 3995 prikaza
Mateo Kovačić
Pogledajte galeriju 1/4

U petom kolu skupine H Lige prvaka na Mestalli utakmicu igraju domaća Valencia i engleski Chelsea

Mario Mandžukić LOŠ POTEZ TALIJANA FOTO Juve još jednom ponizio Mandžu! Bizarno je što su napravili

Od prve minute za goste je počeo hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić koji ove sezone igra nogomet karijere u londonskom klubu.

Vjeruje mu trener Frank Lampard koji je igrao istu poziciju kao i Mateo, a Kovačić mu uzvraća sjajnim predstavama.

Ipak, navijači su bili nezadovoljni što naš reprezentativac ne postiže pogotke, ali sada je Mateo i njih ušutkao. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 1:1. Za domaće je pogodio Soler u 40. minuti, a rezultat je izjednačio Kovačić minutu kasnije sjajnim poluvolejom. Pulišić je zabio za 2:1 gostiju na početku drugog poluvremena, a konačnih 2:2 postavlja Wass.

Luka Modrić HRVATSKI KAPETAN Maestro Luka Modrić! Još jednom dokazao svoju klasu, ovo će se pamtiti

Nagrada je ovo Kovačiću za odlične igre u zadnje vrijeme, a dodajmo kako mu je ovo prvi pogodak za klub ili reprezentaciju još od 29. siječnja 2017. godine kada je pogodio u pobjedi Real Madrida nad Real Sociedadom.

Božićna zabava
SAVRŠEN BOŽIĆNI PARTY ZAČINJEN KREATIVNIM JELIMA
Božićna zabava za pamćenje ili noćna mora? Organizacija božićnog partija ne mora predstavljati dodatni stres
  • pax5:

Pa nije njegova zadaca davati golove...Mateo igra odlično...

• sokac sa drave:

Gledao sam utakmicu i Mateo je bio najboli,a engleski komentator je u vise navrata rekao velicanstvena igra Kovacica.

• mksdk:

Nije točno da su navijači bili nezadovoljni s tim što Kovačić nije zabijao golove. Ono što navijači Chelsea tvrde je, kada bi Kovačić zabijao samo malo više golova, tada bi bio među tri najbolja veznjaka na svijetu.