Kolumbijci opljačkani u Južnoj Africi
Kolumbijska nogometna reprezentacija opljačkana je u utorak u Johannesburgu uoči prijateljske utakmice s Južnoafričkom Republikom.
Komentari 6
hahahahha kakav ce ovo haos od prvenstva biti. Velika prednost za nas Srbe - mi smo u haosu non stop. :)) Pozdrav za sve Hrvate verne svetskom prvenstvu.
nema straha za sloveniju njima ionako nebi imali sta uzeti a da ih siluju-to bi se njima tek dopalo
E kad vas budu tamo crne bandere jebale supcine SLOVENCIMA i kad vam izadju kros usta njhove kurcine ja mislim da ce te zacepit i kad uspjete napraviti sto smo mi za nase prvo prvensto di ste sada EU pickica i janez nije da su vam vec stavili sta mislim i di milim AH AHA AH AHA AH AH
Možda su Slovenci nenadano došli ranije. Kako stavljaju šape na tuđe nista me ne iznenađuje.
A Janez,nemaš komentara?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Incident se dogodio u hotelu s pet zvjezdica u predgrađu Johannesburga, istom hotelu u kojem će biti smještena slovenska repka tijekom SP-a.Janez.,EUPatriot?