Koga dovodi Mamić: Emir Spahić se tukao sa suigračima, suparnicima, navijačima, glasnogovornikom..
Zdravko Mamić najavio je pregovore s Emirom Spahićem koji se pokazao kao pravi mangup...
Komentari 15
Ako je još uvijek dobar i može dobro došao je.uostalom bilo je vrlo izvjesno onoga dana kada su nijemci objavili da prekidaju ugovor sa spahičem da če dinamo uči u tu priču.obična logika i ništa više.
Spahić navodno prestaje sa nogometom jer ima ponudu mlade slovenske smučarke Tiine Mazee da bude njen trener!
Nazalost Dinamu treba baš takav igrač, jer su ovi naši veliki fajteri iz Gajnica i ostalih Zg kvartova pokazali da se ukenjaju ćim neko ukliže, a kamoli kad Mamić povisi glas.
Nazalost Dinamu treba baš takav igrač, jer su ovi naši veliki fajteri iz Gajnica i drugih Zg kvartova pokazali da se ukenjaju cim im neko uklize, a kamoli Mamić digne glas.
U pravom Klubu takvi mangupi ne ostaju. A taj covjek ima iza sebe sarolik dio povijesti.Pa nadam se da je i Mamic svjesan toga da je taj tzv. Nogometas uspio da se pred kamerama nalupa jednoc covjeka koji je radio svoj posao bolje od nejga. Sacekaj sud u Njemackoj. I sad mu treba dati sansu..Bravo .. Fair Play..za to zivimo...
Sad ce te tek vidjeti kako se broje krvna zrnca,kada dva jarana zaskrgucu zubima i raskolace ocima......Zivili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maminjo, navijam za Dinamo od vremena kad se nisi ni rodio. Dođe li ovaj primitivac prestajem navijati za Plave.
Ko kaze da je isluzena raga? Pa nema jos ni 40...
divljak dovodi divljaka
Emir Spahić je pravi igrač za hrvatsku nogometnu svetinju jer ima sve što je potrebno da se adaptira i igra kao svoj među svojima.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
EUJanez..odličan komentar i u skladu sa inteligencijom jednog Slovenca!