Kilavo počeli, potom razarali, a na koncu umalo izgubili
Najbolji strijelac opet je bio Simon (16), baš kao što je Tomić opet bio najjači oslonac u reketu. Stipčević se izborio za Eurobasket
Komentari 3
Evo vas trener daje intervju u kom kaze da ste najzad dokazali da ste bolji od kosarkaske reprezentacije Srbije i da je ova pobeda pokazala realan odnos dva tima. Blago vama, pa vi ste onda resili sve probleme, znaci zlatna vam ne gine u Litvaniji, a mi cemo, verovatno, zauzeti vase mesto u donjem delu tabela bilo na EP, bilo na SP. Ni iz jedne pobede Duda nije izvlacio takve zakljucke, no ako je to u svrhu motivacije tima, evo i mi podrzavamo da ste realno bolji. Uostalom rezultati, sto u klupskom, sto u preprezentativnom takicenju to realno pokazuju. p.s. jedva cekamo da se opet susretnemo, pa da opet budete bolji!
O croasani(rvati) konacno ste dobili Srbiju,ajmo sad slavlje,docek da im organizujete euforiju da vidim. Pobedite Srbiju prvi put u istoriji i vec sebe vidite na krovu Evrope. Zato cete da i ispadnete na pocetku i opet cete da gledate Srbiju na tronu. To veoma cesto radite. setite se vaterpola,kosarku necu nu da spominjem a setite se tenisa. Eto ovo je samo malo podsecanje za malo vreme. Znate onu? Bili Srbi u splitu uvalili hrvatima ki...u misli se na (DAVIS CUP)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a francuzi će nas razvaliti, i opet ćemo biti u neznanju... kolko smo jaki... ne baš. oscilacije znače da nismo baš. realno...pušiona,