Kelava ulazi u tjedan za rušenje svih rekorda
Nino Bule rekao mi je da Đalović puca desno od golmana, pa je potom rekao da se šali, a ja sam ipak krenuo desno, pa što bude. I ispalo je dobro!
Komentari 7
@Gmazovic Konstatacija da je \"ta ista obrana u vrijeme Zajeca izgledala kao švicarski sir\" je jednostavno neistinita jer Zajec uglavnom nije imao na raspolaganju Cufrea i Vrsaljka, a Tonel je došao tek kada je Mamiću počelo gorjeti pod petama. Stoga,a, molim te, objasni mi kako možeš obranu u kojoj silom prilika moraju igrati Mesarić, Barbarić i Etto nazvati ISTOM kao sadašnja s Cufreom, Tonelom i Vrsaljkom? I od kuda ti ideja da su navijači \"silom\" htjeli zadžati Zajeca na klupi i gdje to, molim te lijepo, 400km južnije navijaći (neuspješno) određuju klupsku politiku?
Gmazovic skroz si pogodio,nesmje se dopustiti raznim seljaćićima da kroje politiku kluba,posljedice vidimo u splitu.....
Gmazovic Slazem se sto posto da politiku kluba ne moze voditi ulica, kao ni odnose u bilo kojoj kuci i porodici. Mora se znati tko sto radi, a kako sad stvari stoje u Dinamu se to zna i zato nema straha dok je tako. Vaha je napravio velike stvari, igraci koji su kuljeni od kad je on tu daju odlicne rezultate, svi igraju , ne zato jer su njegovi ljubimci nego jer daju rezultat. Rotacije igraca zbog odmora su super, iz utakmice u utakmicu netko drugi iskoci, jedan Tomecak i Rukavina moraju se izboriti za minutazu, a da ne govorimo o drugima, klupa je dugacka, ne radi se drama ako nema kojeg igraca. Uzitak je pratiti Dinamo ove jeseni.
najsigurniji tipovi- uvjerite se http://vaha-tips.blog.hr/
Čini mi se da nakon dugo vremena imamo DOBROG GOLMANA!!! Pazite, golman je najvažniji igrač u svim sportovima s golom! Ladić je najzaslužniji za francusku broncu, Šola za portugalsko zlato itd...
Izem ti rekord , dobar je on... , ali kaj nije bolje da kelava primi3 komada a naši napadači spraše 4 i čekamo fino proljeće u europi i živo nam se qebe za grkljane !!!!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ova ista obrana u vrijeme Zajeca je izgledala kao svicarski sir, gdje Koper bez problema utrpa 3 komada. Biscan i Barbaric su izgledali kao neki amateri koji su promasili sport, danas ta obrana pojacana Tonelom je najbolja od kada pratim dinamo. Ovo pisem zato sto navijaci su htjeli odredjivat politiku kluba i silom Zajeca zadrzat na mjestu trenera, koliko je to pogubno imamo prilike vidjet 400km juznije kad navijaci odredjuju sportsku politiku, a celni covjek se silom zeli uvuc u analni otvor publike pa uvazava njihove prijedloge. Sva sreca da Mamic je uocio koliko je to apsurdno nakon 2 mjeseca :)))