Karoglan Hajduk usporedio s Đokovićem: 'Umorni su oni koji rade na baušteli'
Na početku je trener Hajduka Mislav Karoglan požeio brz oporavak svojemu kolegi, treneru Varaždina, kojemu je dijagnostirican karcinom.
Komentari 5
DJ
Ne dozvolite Miloviču da dođe na utakmicu,lik vas je prokleo i kad dođe na utakmicu vi uvijek izgubite,sjetite se Istre.Uostalom u JL je sam izjavio da je on baksuz koji donosi nesreću Hajduku,
Ko je pak taj? Zemljak džoke?
ČV
za đokovića sam nekad i čuo ali za hajduk još ne
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako je ovdje rijec o Hajduku, nisam znao da netko pokusava progurati djokovica - jos uvijek nije priznao Republiku Kosovo i prica okolo da su srbi bili zrtve 90tih dok su rokali po svim susjedima