Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 86
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
UOČI POSLJEDNJEG KOLA
Povratak na članak

Kalkulacije: Evo što sada treba Hrvatskoj i kako možemo na završnicu Lige nacija

Hrvatskoj je za drugo mjesto u skupini dovoljan i bod iz susreta posljednjeg kola protiv Portugala u Splitu u ponedjeljak, a mogla bi u četvrtfinale i uz poraz od Portugala ukoliko Škotska ne svlada Poljsku u Varšavi.

Komentari 12

BS
Blue_shirt
23:36 15.11.2024.

Ma nikakva drama, sa igračem manje primili gol iz odbijanca, a mi nismo zabili 1na1. No, zadnje kolo skoti odu u poljsku, poljacima bod donosi ostanak u elitnoj A ligi. A jedino da nas portugal bas razbije sa 2+ ii da skoti pobjede u gostima... dakle daleko od drame ! U tom zadnjem kolu u nasoj skuoini je 9 mogucih kombinacija rezultata i samo jedan i to uz dodatni uvjet gol razlike u toj jednoj kombinaciji mi nismo u 1/4.

VL
DU
Deleted user
23:03 15.11.2024.

Čim je Dalić izvukao Kramarića van i pustio da igramo bez špice, pustio je Škotske stopere prema golu i bilo je samo pitanje vremena kada cemo primiti gol. Vlašića stavlja koji mi nebi igrao ni za Dugopolje. Da imamo pravog trenera pregazili bi Škote s tri razlike. Ovo s Dalićem je postalo smijurija od vođenja momčadi! Zlatko uzmi pare Arapima, vrime je!

VL
Avatar rubinet
rubinet
23:15 15.11.2024.

Uvijek neki izračuni...Što bi bilo kad bi bilo...

VL
DA
dallas1974
23:38 15.11.2024.

Što kaže Baba Vanga?

VL
DM
D'Mich
01:44 16.11.2024.

Dobit ćemo mi još jedan crveni sa Portugalcima. Nisam teoretičar zavjere ali ono sa Poljacima a pogotovo večeras je stvarno čudno. Ako bude crveni i na Poljudu znat ćemo šta je.

VL
Avatar Muka Lodric
Muka Lodric
04:54 16.11.2024.

Skotlandjani to ko beba zvecku!

VL
Avatar Pametanumoruludih
Pametanumoruludih
23:33 15.11.2024.

Ako pobjede Portugalce u Splitu idu dalje...iste sanse za to kao moje da idem u krevet sa Charize Theron. Mislim da su moje sanse malo bolje...

VL
PR
prajdali100
23:15 15.11.2024.

A kako je odigrao Gvardiol? Nažalost očajno.

VL
Avatar HR-Nevini-Vitez
HR-Nevini-Vitez
23:28 15.11.2024.

Hrvatska sigurno prolazi kao što je Kolinda ponosno ušla u Bijelu kuču i zemlja ušla u EU najkasnije do 2007 ..

VL
DU
Deleted user
23:20 15.11.2024.

Em nam je vlada kriminalna em su oni kriminalno igrali em je komentator potpun antitalent. A i Dalić je izgleda bio s mislima uz EPPO.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.