Kako je ovo uspio? Potez Španjolca protiv BiH obišao svijet

Alvaro Morata
19.11.2018.
u 10:04

Njemu se na pet metara odbila jedna lopta, no nespretno je reagirao i poslao ju je pokraj gola.

Španjolska je u prijateljskoj utakmici u Las Palmasu s 1:0 pobijedila reprezentaciju BiH koju vodi Robert Prosinečki.

Gol odluke zabio je Mendez u 78. minuti kada je najbolje reagirao na jedan odbijanac nakon udarca Isca.

No utakmica će se pamtiti i po nevjerojatnom promašaju Alvara Morate u 59. minuti.

– Mislim da je bila dobra utakmica koja je pokazala dosta stvari. U prvom poluvremenu bili smo potpuno ravnopravni, čak imali i nekoliko prilika. U drugom poluvremenu Španjolska je dominirala te na kraju slavila – rekao je o utakmici Prosinečki pa dodao:

– Mogu biti zadovoljan jer igrači su dali sve od sebe. Imamo još dosta posla, možemo mi i bolje, ali zadovoljan sam.