Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 28
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
livaja čeka prvi naslov
Povratak na članak

Kad Bruno Petković zabije, Dinamo ne gubi! Taj čudesan niz traje već dugo vremena

Zanimljivost je i da je Marko Livaja kao dječak kratko bio u Dinamu, dok je Hajduk bio u prilici dovesti nadarenoga Brunu Petkovića iz Neretve.

Komentari 3

PA
pajokola1
09:36 18.10.2022.

Bruno je za HNL vrhunski , može popit pet piva i doći na utakmicu pa opet će biti bolji od pola igrača na toj tekmi , ali tako se ne igra ozbiljan nogomet. Puno puta kad on igra Dinamo ima igrača manje u obrani , isti je slučaj sa Livajom ,jednostavno za modernog nogometaša premalo trče i takvi igrači su prošlost za ozbiljne klubove u ligama petice, ali opet kažem za HNL su iznad prosjeka.

VL
ZV
zvezdomor
09:30 18.10.2022.

Do penzije ga dočekati - neće

VL
HA
HaryHole33
09:51 18.10.2022.

Zašto Dinamo ne proglasimo TRAJNIM PRVAKOM, pa da dalje igramo normalno. Navijanje Zagrebačkih novinara za Dinamo je sramotno. Onaj mladi " IOKO SOKOLOVO" je primjer neobjektivnosti, SRAMOTA.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.