Naslovnica Sport Strani nogomet

Juventus upisao pobjedu iako opet nije briljirao

Juventus opet nije briljirao, ali je svladao suparnika iz donjeg doma ljestvice. Genoa je i dalje na samo jednoj ligaškoj pobjedi u sezoni. U 9. minuti je Cuadrado zabio za 1-0, dok je utakmica prelomljena tek u 82. kada je Dybala dao gol za konačnih 2-0.
05. prosinca 2021. u 23:41 0 komentara 190 prikaza
italian soccer Serie A match - Hellas Verona FC vs Juventus FC

Nogometaši Juventusa pobijedili su na domaćem terenu Genou 2-0 u utakmici 16. kola Serie A te su skočili na peto mjesto ljestvice.

Milana Badelja nije bilo u sastavu Genoe, dok je Adrian Šemper ostao na gostujućoj klupi za pričuve.

Lazio je pobijedio Sampdoriju u gostima s 3-1, a sve je bilo riješeno nakon prvog dijela kada su Rimljani već imali 3-0 (jedan gol Milinković-Savića i dva Immobilea). Laziju nije naštetilo ni što je Milinković-Savić u 67. minuti dobio crveni karton, a hrvatski nogometaš Toma Bašić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Gostujuća pobjeda Valencije, Rayo bolji od Espanyola

Nogometaši Valencije prekinuli su niz od tri uzastopna remija nakon što su u susretu 16. kola Primere na gostovanju porazili Celtu iz Viga sa 2-1.

Domaćin je poveo u 11. minuti golom Iaga Aspasa, no "Šišmiši" su okrenuli rezultat. Za 1-1 je zabio Hugo Duro u 18. minuti, a pobjedu gostima donio je Max Gomez u 53. minuti.

Rayo Vallecano je pobijedio Espanyol sa 1-0 nastavivši uspon na ljestvici. Pogodak odluke zabio je Leandro Cabrera pogodivši u 54. minuti vlastitu mrežu.

Levante i Osasuna su odigrali bez golova, a za goste je Ante Budimir igrao do 61. minute.