Juventus slavio protiv Milana u utakmici s pet pogodaka

Juventus, Milan (1)
Reuters/Pixsell
06.10.2013.
u 22:47

Roma je prva na tablici, ima 21 bod, a Napoli i Juventus imaju po 19 te zauzimaju drugo, odnosno treće mjesto

U derbiju sedmog kola talijanskog prvenstva, Juventus i Milan odigrali su fenomenalnu utakmicu. Torinska momčad pobijedila je 3:2 i priključila se Romi i Napoliju na vrhu ljestvice.

A počelo je odlično za goste, Muntari je već u 20 sekundi zabio za vodstvo gostiju. Ipak, uslijedio je veliki preokret. Pirlo je u 15. izjednačio,  a Giovinco u 69. doveo Juve u vodstvo. U 75. minuti Mexes je dobio drugi žuti karton, a Chielini u istoj minuti zabio za 3:1, nakon fantastičnog slobodnog udarca Pirla koji je pogodio gredu.

U samoj završnici Muntari je zabio svoj drugi pogodak i smanjio rezultat, ali Milan nije mogao ništa više od toga.

Roma je prva na tablici, ima 21 bod, a Napoli i Juventus imaju po 19.

Italija, sedmo kolo, rezultati: Catania - Genoa 1-1 (Barrientos 59 / Legrottaglie 87-ag), Bologna - Verona 1-4 (Diamanti 52-11m / Cacciatore 22, Iturbe 29, Toni 56, 90+3 Jorginho), Napoli - Livorno 4-0 (Pandev 4, Inler 26, Callejon 54, Hamšik 83), Sampdoria - Torino 2-2 (Sansone 41, Eder 90-11m / Immobile 66, Cerci 76-11m), Udinese - Cagliari 2-0 (Danilo 33, Di Natale 53), Lazio - Fiorentina 0:0.