Juve i u uzvratu slomio Monaco, Mandžukić ponovno u finalu!

Juve je kroz povijest dvanaest puta igrao protiv francuskih klubova u fazi na ispadanje i svaki put je prošao dalje.
09. svibnja 2017. u 22:13 7 komentara 8657 prikaza
Juventus - Monaco
Pogledajte galeriju 1/11
  • 69' Gol
    GOOOL Monaco je smanjio! Moutinho je prošao po lijevoj strani i dao pred gol za Mbappea koji pogađa iz blizine. Ovo je prvi pogodak kojeg je Juventus primio u doigravanju Lige prvaka ove sezone. A Buffon je u ovom natjecanju kapitulirao nakon 690 minuta MBAPPE GOAL.💎💎 pic.twitter.com/l2DwCVSexh— Njr🇧🇷 (@ClynicalNeymar) 9. svibnja 2017.
  • 67'
    Prilika za Monaco! Mbappe je bio u karakterističnoj situaciji, probio je lijevu stranu i izbio sam pred velikog Buffona, no loše je pucao pa je legendarni vratar obranio nogom
  • 45' Gol
    GOOOL Juventus vodi 2:0! Kakva golčina Alvesa! Subašić je boksao nakon kornera, a Brazilac je volejem sa ruba šesnaesterca rasparao mrežu! DANI ALVES 2-0#JuveMonaco #UCL pic.twitter.com/zCYBPF9Tu7— Nawaf (@AfcNaw) 9. svibnja 2017.
  • 33' Gol
    GOOOL Juventus vodi, Talijani su jednom nogom u finalu! Mandžukić je strijelac! Bila je to brza akcija talijanske momčadi. Dybala je dao Alvesu koji ubacuje, a Mandžo je pucao glavom. Subašić je obranio, ali lopta se odbila do hrvatskog napadača koji zakucava pod gredu  MANDZUKIC 1-0#JuveMonaco #UCL pic.twitter.com/JxrJCKTXAG — Nawaf (@AfcNaw) 9. svibnja 2017.
  • 25'
    Subašić zaustavlja Mandžukića! Bila je ovo najbolja prilika na utakmici! Higuain je odlično proigrao hrvatskog napadača koji je pucao prizemno sa devet metara, a njegov suigrač iz reprezentacije rukom je obranio njegov udarac
  • 22'
    Juve je mogao povesti! Higuain je bio sam pred Subašićem, pokušao ga je prebaciti ali gotovo sa gol linije izbio je gostujući igrač
  • 9' Ozljeda
    Khedira je ozlijeđen, teškoće za domaćina već na početku!
  • 5' Zaleđe
    Mbappe je prošao po lijevoj strani i gađajući suprotan kut pogodio vratnicu, no bio je u zaleđu
  • 0'
    Protiv Monaca Juventus je u Ligi prvaka igrao već dvaput, u polufinalu 1998. i četvrtfinalu 2015. godine i oba puta je prošao dalje. Od te četiri utakmice nije izgubio niti jednu, a primio je samo jedan gol. Zanimljivo, Juve je u obje sezone kada je izbacio Monaco igrao finale Liger prvaka i izgubio ga. Prvo od Real Madrida 1998. godine, a potom i 2015. godine od Barcelone.
  • 0'
    Statistika nije na strani Francuza. Monaco nikada nije pobijedio u Italiji, na sedam gostovanja upisao je šest poraza i izvukao jedan remi.
  • 0'
    Juventus u 90 minuta nije izgubio posljednje 22 europske utakmice, a Juve je i jedina momčad koja u nokaut fazi ovogodišnje Lige prvaka još nije primila pogodak. Također, Juve je kroz povijest jedanaest puta igrao protiv francuskih klubova u fazi na ispadanje i svaki put je prošao dalje.
  • 0'
    U povijesti Lige prvaka ni jedna momčad u nokaut fazi nije prokockala prednost od dva gola iz prve utakmice u gostima. Može li Monaco večeras iznenaditi Juventus i srušiti tu tradiciju?
  • 0' Info
    Dobra večer! Juventus i Monaco večeras se susreću u uzvratu polufinala Lige prvaka. Talijanska momčad na korak je do finala zahvaljujući velikoj pobjedi u kneževini (2:0) prije tjedan dana.
Liga prvaka, 20.45, Torino
Juventus Mandžukić 33', Dani Alves 45'
2
1
Monaco Mbappe 69'
  • 90'

Kraj utakmice! Juventus je u finalu! Stara dama je i u uzvratu slavila protiv Monaca (2:1) te s ukupnih 4:1 ide u Cardiff! Strijelci za Juve bili su Mandžukić i Alves dok je Mbappe zabio za goste. Subašić je vrlo dobro čuvao svoja vrata, a bio je nemoćan kod pogodaka domaćih.

• 85'

Barzagli izlazi, u igri je Benatia

• 78'

Bakayoko izlazi, ulazi Valere Germain

• 75'

Orlando:

Prije su svi pisali i govorili kako Pjacina ozljeda i nije tako strašna, a da je Ibra sa istom takvom ozljedom možda završio karijeru, jer je "star", a na kraju će prije zaigrati Ibrahimović nego Pjaca, kojem je možda karijera stvarno i ugrožen. Šteta dečka što ga je izbornik upropastio.

• 71'

Glik je nagazio Higuaina, a Bonucci je (pre)žestoko prosvjedovao pa je dobio žuti karton

• 69'

Lemar ulazi umjesto Bernarda Silve. Zanimljivo kako je Lemar prije pogotka trebao ući umjesto strijelca Mbappea, no brzinski su gosti promijenili odluku

• 69'

• 67'

• 62'

'Vrijeme je za Cardiff!', poručili su domaći navijači. A u Torinu je večeras 40 tisuća gledatelja

• 57'

Bortam:

Svaka čast Mariju, ali ja ne mogu prežaliti što nema Pjace!

• 55'

Cuadrado je odmah bio u prilici, ali blokiran mu je udarac. Bit će korner za domaće

• 54'

Zamjena i u gostujućem sastavu. Fabinho je zamijenio mendyja

• 54'

Cuadrado ulazi umjesto Dybale

• 51'

Mendy je dobio žuti karton zbog prekršaja na Dybali

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme!

• -

JasamĐogara:

Mandžo je zabio, to je dobro za sve ljubitelje nogometa u Hrvatskoj. Nije dobro što je Subašić primio, ali što možemo. Idemo vatreni!

• 45'

Završilo je prvo poluvrijeme! Juventus nakon briljantnih 45 minuta vodi 2:0 pogocima mandžukića i Alvesa te je po svemu sudeći poznat prvi finalist Lige prvaka! Preokret Monaca bit će nemoguća misija jer odlični Subašić ne može sam protiv torinskih zebri

• 45'

GOOOL Juventus vodi 2:0! Kakva golčina Alvesa! Subašić je boksao nakon kornera, a Brazilac je volejem sa ruba šesnaesterca rasparao mrežu!

• 44'

Velika prilka za Dybalu, Subašić spašava Monaco!

• 42'

Mendyju je nedostajalo nekoliko centimetara da pospremi loptu u mrežu, odlično je reagirao Chiellini i izbacio loptu u korner

• 38'

Higuain je pobjegao gostujućoj obrani i pucao sa 17 metara, ali Subašić zaustavlja njegov pokušaj

• 33'

• 31'

Falcao je sjajno primirio loptu nakon ubacivanja i odmah opalio sa sedam metara, no suđeno je zaleđe

• 28'

Nakon duplog pasa s Alvesom pokušao je Pjanić, Reggi blokira njegov udarac

• 27'

Nakon ubacivanja lopta je stigla do Mandžukića koji ovog puta pokušava glavom, ali prebacuje gol

• 25'

• 22'

• 15'

Prilika Dybale! Mandžukić je nakon jednog nabacivanja loptu glavom spustio Argentincu koji sa ruba šesnaesterca puca iz prve, ali bio je neprecizan

• 10'

Allegri je prisiljen na prvu zamjenu već na početku utakmice! Marchisio je ušao umjesto ozlijeđenog Khedire. Njemački reprezentativac uhvatio se za zadnju ložu i ne može nastaviti s igrom

• 9'

• 7'

Ponovno prijeti Monaco! Falcao je tukao sa 25 metara, lopta odlazi iznad grede

• 5'

• 1'

Dirar se ozlijedio na zagrijavanju pa je Mendy u momčadi Monaca

• 1'

Počela je utakmica!

• 0'

Juventus lovi deveto finale Kupa/Lige prvaka, a do sada je slavio svega dva puta (1985. i 1996. godine), dok se Monaco nada svom drugom plasmanu u finale nakon što je u prvom 2004. godine poražen od Mourinhova Porta.