Jurić zaustavio Juventus, Inter i Milan zahvalni do neba

Gosti iz Torina su poveli golom Cristiana Ronalda u 49. minuti nakon odlične asistencije Chiese
27. veljače 2021. u 23:21 0 komentara 1144 prikaza
Serie A - Hellas Verona v Juventus
Pogledajte galeriju 1/2

U susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, odigrala je 1:1 protiv prvaka Juventusa.

Dinamo protiv Krasnodara igra za osminu finala Europa lige OSMINA FINALA EL Prva utakmica se ipak neće igrati u Zagrebu, Dinamo i Tottenham zamijenili domaćinstva!

Gosti iz Torina su poveli golom Cristiana Ronalda u 49. minuti nakon odlične asistencije Chiese, a poravnao je Barak u 77. minuti udarcem glavom nakon ubačaja Lazovića.

Treći Juventus sada ima 46 bodova, sedam manje od vodećeg Intera, a tri manje od drugog Milana, dok je Verona deveta sa 35 bodova.

Osijek i Rijeka sastali se u 22. kolu HT Prve lige RIJEKA OBEZGLAVLJENA Poraz od Hajduka izazvao potres na Rujevici: Rožman podnio ostavku

Ranije u subotu Bologna je na svom terenu svladala Lazio s 2:0. Gosti su prvi imali veliku priliku, no u 11. minuti je vratar domaćih Skorupski obranio kazneni udarac Immobileu, da bi u 19. minuri Mbaye doveo Bolognu u vodstvo. Pobjedu domaćih osigurao je Sansone lijepim pogotkom u 64. minuti za 2:0.