Josip Brekalo zabio prvijenac u pobjedi Stuttgarta

Josip Brekalo
1/5
17.02.2017.
u 20:51

Mladi hrvatski napadač Josip Brekalo (18) postigao je svoj prvi gol u drugom nastupu za njemačkog drugoligaša Stuttgarta, u koji je ove zime došao na posudbu iz bundesligaša Wolfsburga.

Brekalo je ušao u igru u 57. minuti utakmice, a u 71. minuti je zabio pobjednički gol za konačnih 2:1 za Stuttgart u gostima kod Heidenheima.

Stuttgart vodi na ljestvici Druge lige s 44 boda, šest više od drugoplasiranog Hannovera.

Prva dva kluba iz Druge lige ostvaruju povratak u Bundesligu, iz koje je Stuttgart ispao prošle godine nakon čak 41 godine provedene u najvišem rangu njemačkog nogometa.

>>Bijeg supertalenta iz Dinama: Hrvatski Pirlo napustio Maksimir i otišao u Serie A!