Majstorija! Josip Brekalo zabio lijep gol za pobjedu nad Borussijom

Brekalo je prevario svoga čuvara i onda lijevom nogom matirao Burkija.
17. studenoga 2017. u 22:18 1 komentara 2268 prikaza
Stuttgart - Borussia D.
Pogledajte galeriju 1/9

Stuttgart uje  prvoj utakmici 12. kola kod kuće svladao Borussiju Dortmund s 2:1, a lijep gol zabio je mladi hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

Adebayor RAZMIŠLJAO O SAMOUBOJSTVU Tužna priča zvijezde Reala: Obitelj me godinama iskorištava i samo želi moj novac

Brekalo je prevario svoga čuvara i onda lijevom nogom matirao Burkija. Mladi napadač hrvatske u Stuttgartu je na posudbi iz Wolfsburga, a ovo mu je bio prvi gol u Bundesligi. U igru je ušao na poluvremenu.

Inače, domaćine je u vodstvo doveo Akolo u petoj minuti. Borussia je izjednačila u sudačkoj nadoknadi preko Philippa nakon što je Schürrle promašio jedanaesterac.

Subašić branio u remiju

Amiens i Monaco odigrali su 1:1 u 13. kolu francuskog prvenstva. Na vratima gostiju bio je Danijel Subašić koji je odradio čitavu utakmicu i primio gol u 31. minuti.

Davor Šuker VRBANOVIČ OTKRIO Šuker se nije pojavio, izbori za novog predsjednika HNS-a iduće godine Zlatko Dalić DOBIO UGOVOR Evo koliku plaću ima Zlatko Dalić! Zarađuje više od španjolskog izbornika Arijan Ademi NOVA ULOGA Dinamov sjajni veznjak postaje trener: Nikad prije ovo nisam radio...