'Dinamo nije slučajno pobijedio Arsenal, nadam se da će Lewandowski opet zabiti'
Disciplinirani su u obrani, a 45 utakmica bez poraza dovoljno govori – hvalio je Guardiola modre
Komentari 6
Pep, neki me dečki pitaju šta radiš u pauzi između dva treninga ?
Konstantno se podcjenjuje dinamo. Mogao bi Bayern stvarni i dobiti po nosu. Kaze Alaba trener nam nije puno rekao o Dinamu e to je bas dobro.Nije ni Wenger puno rekao svojim igracima i sta je ono bilo??? Samo naprijed Dinamomo odigrati bez straha dati sve od sebe i bice sve dobro.Pa i oni su ljudi od krvi i mesa. A s vama nece lako kao sa Mainzom protiv augsburga ih sudac spasio itd. Sad ipak igraju protiv pravog prvaka. Danas 46. Utakmuca bez piraza Njemacka i svijet u soku kao i udbasi i domaci sugavi koministi.
Aha
Nista od ''petokrake'' bice 8:0 za.............
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
plavi moraju zamislit da su crveni komunisti kao bik crveni plašt, rog im mora probost mrežu, neće oni dinamu metat petokraku