Jesu li jedanaesterci sreća ili znanje? Evo što kaže profesor koji je analizirao 1000 penala sa SP-a
Analize su pokazale da ne postoji veza između opće kvalitete momčadi i njenog uspjeha u izvođenju jedanaesteraca. No, također su pokazale da postoje načini kako povećati izglede da se na taj način dođe do pobjede.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0