Jeste li zaboravili Marka Roga? Vratio se u hrvatski nogomet
“Sretan sam što sam ovdje. Lokomotiva je klub koji godinama raste, poznat po tome da igra hrabar i otvoreni nogomet. Motiviran sam, osjećam se dobro i jedva čekam istrčati na teren s novim suigračima te pomoći klubu da ostvari što bolje rezultate u nastavku sezone“, rekao je Rog
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0