Jelavić odbio igrati protiv Aston Ville jer je blizu dogovora s Rangersom
Nikica Jelavić u četvrtak je na Rapidovu treningu izjavio da neće igrati protiv Aston Ville.
Komentari 2
XY
Točno tako, EuroAzija. Ali ove novine žive od senzacionalnih vijesti koje to nisu. Ali svaki pametan čovjek, a vjerojatno i navijači Rapida znaju da je ovo jedini mogući potez koji je Jelavić mogao napraviti. Bili bi čudno da nije.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Apsolutno dobar i logičan Jelavićev potez. Banda iz Rapida je pretjerala na svim razinama, najprije su dizali cijenu od gotovo pet milijuna eura, pa bi onda još i htjeli da Jelavić odigra utakmicu za Rapid kojom bi izgubio pravo nastupanja u Ligi prvaka za Rangerse i na kraju svega još uvijek imaju obzira tražiti onakve novce od Škota?!?! Stoka austrijska! Pa šta misle za što Rangersi kupuju Jelavića, za onaj smijeh od škotske lige?!?!