Jairo spasio Hajduk od poraza na Poljudu protiv Slaven Belupa

Hajduk je ostao na šestoj poziciji s devet bodova zaostatka za petoplasiranom Goricom, a Slaven Belupo na sedmom mjestu.
25. studenoga 2018. u 17:15 15 komentara 1152 prikaza
Hajduk - Slaven Belupo
Pogledajte galeriju 1/3

Nogometaši Hajduka i Slaven Belupa odigrali su 2:2 (1:1) u utakmici 15. kola Prve HNL u Splitu. Pred zbog kazne praznim Poljudom Splićani i Koprivničanci su odigrali dobru utakmicu u kojoj je Slaven Belupo dvaput vodio.

Otvorena vitrina Frane Matošića OTVORENA VITRINA Na Poljudu obilježili 100. godina od rođenja legendarnog kapetana

Gosti su prvi put poveli u 31. minuti kada je nakon ubačaja Bogojevića s desne strane Brazilac Mateus Lima glavom provukao loptu kroz noge vratara Blaževića.

Hajduk je izjednačio u 44. minuti nakon velike pogreške obrane gostiju. Ivanovski je pogodio vratnicu, a na odbijenu loptu je natrčao Said kome nije bilo teško ubaciti loptu u mrežu.

Niko Kovač KRIZA BAYERNA Igrači se pobunili protiv Kovača: Procurilo ime nasljednika?!

U 65. minuti Slaven ponovno vodi zahvaljujući Bruni Bogojeviću, koji je prevario Fomitschowa i iskosa s desetak metara zatresao mrežu Hajduka.

Devet minuta kasnije Splićani dolaze do novoga izjednačenja - mladi Šego je glavom uputio udarac, vratar Filipović je obranio, a na odbijenu loptu natrčao je Brazilac Jairo i pogodio praznu mrežu.

Luka Modrić POTRES U REALU Nakon blamaže Reala radikalan potez Pereza: Modrić otpisan!

Sudio je Vidulin iz Kafanara.

Vodi Dinamo s 36 bodova, Hajduk je šesti s 17 bodova, a Slaven Belupo sedmi s 14 bodova.

sudio je Vidulin iz Kafanara.

Strijelci: 0:1 Lima (31), 1:1 Said (44), 1:2 Bogojević (65), 2:2 Jairo (74)

krađa
Uhvaćen na djelu
Postavio kameru kako bi otkrio tko mu krade stvari iz ulaza, ali ovog lopova nije očekivao
PET FAZA SNA
Jeste li se ikad zapitali zašto spavate više od osam sati, a nenaspavani ste?
  • Avatar Nevolimzadruzniklubic
    Nevolimzadruzniklubic:

Kod rezultata nula nula oništen čisti penal dosuđen Belupu, i dosuđen faul hajduku??????? Jadnog li klubića, nogomet su shebali

Osim šta je Belupu poništen čisti penal, hajduku je priznat gol iz ofsajda, jadna najko ovo je gadljivo gledat